10 способів, як збільшити продажі в інтернет-магазині

  как увеличить продажи в интернет магазине

  Залучення покупців в інтернет-магазині – справа не з легких. Сьогодні ми представляємо вам 10 способів, як збільшити продажі в інтернет-магазині.

  Інтернет-магазин – відмінна альтернатива традиційним формам продажу. Наявність інтернет-магазину дає багато переваг, і їх кількість постійно зростає. Вони, в першу чергу, зручні, і покупець може заощадити багато часу, купуючи товари в Інтернеті. Однак, щоб інтернет-магазин працював ефективно, ви повинні постійно над ним працювати, вдосконалювати структуру, залучати більшу кількість цільового трафіку. Сайт потрібно рекламувати і просувати. Загалом кажучи, ви повинні спростити користувачеві пошук вашого інтернет-магазину. Як збільшити продажі в інтернет-магазині? Давайте подивимося.

  Фахівці компанії «PROject SEO» підготували для вас 10 способів збільшення продажів в інтернет-магазині. Ці методи включають в себе різні форми реклами та поради щодо роботи самого інтернет-магазину. Завдяки даним порадам ви зможете збільшити відсоток конверсії і продажів.

  1. Зовнішній вигляд і робота магазину

  Перший із способів збільшення продажів в інтернет-магазині – подбати про його зовнішній вигляд і функціонування. Вам може здатися, що це очевидна справа. Але переглянувши численні ресурси в мережі, ми здивувалися, скільки інтернет-магазинів нехтують порадою покращити юзабіліті інтернет-магазину.

  На що варто звернути увагу?

  • Адаптивність – у вас немає магазину, адаптованого для мобільних пристроїв, ви втрачаєте своїх покупців. Це необхідний стандарт через зростання числа користувачів мобільних пристроїв. Забезпечте комфорт клієнта, який зможе замовити ваші продукти зі свого дивана.
  • Зображення продуктів – варто публікувати якісні фотографії, оскільки фотографія продукту є однією з перших речей, на які дивиться користувач.
  • Сучасний зовнішній вигляд – часто магазин відштовхує відвідувача своєю застарілою зовнішністю. Тенденції в дизайні інтернет-магазинів постійно змінюються, тому після декількох років роботи магазину його варто освіжити.
  • Структура інтернет-магазину і навігація – поділ товарів на категорії та підкатегорії полегшує навігацію користувачів по сайту. Також варто ввести фільтри, щоб легко обмежити кількість продуктів, що відображаються тільки до найбажаніших.
  • Експонування товарів – покупці хотіли б мати готові, відібрані продукти, рекомендовані магазином. Рекомендовані товари добре працюють на відвідувача, спонукаючи його до покупки. Те ж саме відноситься і до бестселерів, які доводять, що багато людей вже скористалися ними. Це формує довіру покупця до продукту і вашого бренду.

  хіти продажу

  Тому на перше місце ставимо привабливий зовнішній вигляд інтернет-магазину і зручність його використання. Це один з дієвих способів, результатом якого буде зростаюча конверсія інтернет-магазинів.

  2. Заповнення карток товарів (опис продукту)

  Неточні описи часто ігноруються людьми, які відвідали інтернет-магазин. У свою чергу, цікаві та інформативні описи призводять до збільшення продажів в інтернет-магазині. Контент став важливим елементом для користувачів Інтернету. Так що давайте подбаємо про це, запровадивши стратегію контент-маркетингу. У разі інтернет-магазину ми посилаємося на унікальні і цінні описи товарів.

  карточка товару

  Варто відзначити, що саме опис продукту і доступне оформлення картки товару стимулює продажі.

  Як оформити картку товару?

  а) створення опису товару – великий магазин

  Іноді в магазині багато товарів або їх ротація настільки велика, що створення унікальних описів для кожного може бути занадто дорогим і трудомістким процесом. У таких випадках скористайтеся одним з наступних порад:

  • використовуйте ефектну, цікаву і нестандартну картинку товару;
  • створіть короткий, але обнадійливий опис продукту, демонструючи його найбільшу перевагу;
  • порівняйте свій продукт з конкурентним і виділіть переваги;
  • оцінка його основних функцій за допомогою відповідної іконки;
  • демонстрація переваг використання саме вашого продукту.

  б) створення опису товару – невеликий магазин

  Якщо кількість товарів в магазині досить мала, варто створити унікальний текст для картки товару, що складається не тільки з декількох лаконічних пропозицій. Контент-маркетинг прийде на допомогу. Ви можете створити цінні описи самостійно або замовити їх у професійного Digital агентства, в якому працюють кваліфіковані копірайтери. Використовуючи короткий опис товарів, ви можете збільшити продажі в інтернет-магазині. Чому? Тому що унікальні описи можуть спонукати клієнтів купувати товари, а також позитивно впливають на ранжування карток товарів в пошукових системах. Зосередивши увагу на контенті, ви також зосереджуєтесь на позиціонуванні, яке ефективно збільшує відвідуваність сайту. Більше трафіку – одне з кращих правил збільшення продажів в інтернет-магазині.

  3. Блог

  Якщо ми вже написали про контент-маркетинг, то не можемо не згадати і про блоги. Все, що вам потрібно, це відмінне знання ваших продуктів і вміння розповідати про переваги. Це гарантує вам створення відмінних і популярних статей. Ведення блогів підвищує ймовірність того, що користувач знайде вас за допомогою пошуку Google, який в даний час просуває цікаві і цінні записи для користувачів.

  Описуючи цікавим чином продукти, представляючи інструментами та програмами, ви пробудите бажання покупця мати такий продукт. Контент, який потрапляє до користувача, може творити чудеса, це один з кращих способів збільшити продажі в інтернет-магазині.

  блог

  Сьогодні мало які ресурси використовують статті під додаткові ключові слова для блогу, що для вас буде додатковою перевагою. По низькочастотних запитах можна легко вийти в ТОП-видачі пошукової системи. Використовуючи ж перелинковку, ви легко направите відвідувача на потрібну сторінку з товаром.

  4. Бонуси, акції

  Ще один спосіб підвищити конверсію інтернет-магазину – використовувати всілякі бонуси або акції. Такі слова, як акційна пропозиція, безкоштовно або знижка діють на потенційного клієнта, як магніт. Клієнти просто люблять акції і всілякі знижки. У випадку інтернет-магазинів найбільш поширеним бонусом є безкоштовна доставка. Тим не менш, це може бути також знижка на інший продукт або невеликий гаджет компанії. Як збільшити продажі в інтернет-магазині? Все, що вам потрібно зробити, це застосувати відомий рекламний слоган, наприклад, «безкоштовна доставка!» Або «для кожної покупки – безкоштовний квиток в кіно!».

  бонуси та акції

  5. Відгуки та рецензії

  Дозвольте користувачам додавати відгуки про продукти, які вони придбали в вашому інтернет-магазині. Позитивні думки або рейтинги створюють довіру серед інших клієнтів. Дуже часто, перш ніж ви вирішите купити товар в Інтернеті, ви шукаєте думки про нього (його також можна знайти у вашому блозі, вихваляючи даний товар). Позитивні слова стають кращим доказом покупцеві, що продукт хороший і заслуговує на увагу.

  відгуки

  6. Інформаційна розсилка

  Поштовий маркетинг, особливо при продаж товарів через Інтернет, є одним з найбільш ефективних способів збільшення продажів в інтернет-магазині. Розсилка повідомлень з інформацією про продукт – це відмінна можливість направити і представити ваші найцікавіші продукти клієнтам. Чи не розглядайте це як спам, а як можливість спілкування між вами і клієнтом. Ефективність маркетингу по електронній пошті підтверджується багатьма статистичними даними. Всупереч стереотипу, що склався, електронний маркетинг – відмінний спосіб підвищити конверсію інтернет-магазину.

  7. Google Ads і Google Merchant Center

  Ще одна порада – створити рекламну кампанію за допомогою Google. Рекомендуємо кампанію Google Merchant Center, яка є свого роду розширенням служби Google AdWords. Що відбувається? Користувач шукає даний продукт, вводячи певний запит в пошукову систему Google, наприклад, «купити вбудовується духову шафу». На додаток до природних результатів, також відображаються платні оголошення. На перших позиціях у нас реклама продуктів інтернет-магазину. Вони представлені у вигляді картинки і короткого опису. Завдяки цьому користувач може перейти на ваш сайт з рівня пошукової системи. Перегляд фотографій продукту стимулює покупця.

  гугл реклама

  8. Розміщення сайту на прайс-агрегаторах

  Це спеціальні інтернет-ресурси, на яких зібрано максимальну кількість інтернет-магазинів з товарами і цінами. Їх можна порівняти з величезним каталогом, який відвідують користувачі для порівняння актуальних цін від різних постачальників. Основна цільова аудиторія прайс-агрегаторів – це покупці, які вже визначилися з вибором і шукають найвигіднішу пропозицію. Якщо ви впевнені, що саме ваш інтернет-магазин може запропонувати тільки кращі умови – ви зобов’язані бути представленими в цьому великому каталозі. Детальніше про прайс-агрегатори читайте у нашому блозі.

  9. Соціальні мережі

  Величезний вибір сайтів соціальних мереж відкриває перед вами широкі можливості. Facebook – найкращий приклад. Завдяки ефективним повідомленнями або соціальним кампаніям ви можете знайти нових покупців.

  Варто додати, що Facebook пропонує платне просування ваших повідомлень за допомогою рекламного сервісу Facebook. Роблячи ставки на цій платформі, збільшення продажів в інтернет-магазині може відбутися незабаром після запуску кампанії.

  Основною перевагою реклами в Facebook є можливість охопити конкретну цільову групу. Наприклад, при рекламі магазину з сукнями можна вказати таку групу одержувачів: жінка у віці від 25 до 30 років з Києва, захоплюється модними трендами, працює в туристичній сфері. Таким чином вдасться звузити коло користувачів, для яких буде транслюватися реклама!

  страницы в социальных сетях

  10. Позиціонування

  Останній спосіб збільшити продажі в інтернет-магазині – це позиціонування. Це серія заходів, спрямованих на просування вашого сайту на вищу позицію в рейтингу пошукових систем. Тут роботи йдуть по всіх фронтах: поліпшення юзабіліті, грамотна і структурована розробка футера сайту, прописування метатегов і ін. Це завдання непросте, тому що в рейтингу значущих місць всього десять. Тому її слід доручити фахівцям.

  Позиціонування є основним способом збільшення продажів в інтернет-магазині. Однак з цього зіставлення, безсумнівно, і найдорожчий.

  Як збільшити продажі в інтернет-магазині – резюме

  Ми представили 10 способів збільшити продажі в інтернет-магазині. Показали як платні, так і безкоштовні методи, які ви можете зробити самі. Вибір декількох з них обов’язково приведе до успіху вашого інтернет-магазину. Якщо вас цікавить будь-який з перерахованих вище методів, і у вас немає часу або навичок для його реалізації, ми підготуємо для вас цікаву пропозицію.

  Поділитися:
  20.03.2019
  1025

  Дивіться свіжі кейси:

  SEO кейси від НАС!

  Останні пости: