Як використовувати крауд ​​маркетинг для SEO просування

  крауд маркетинг

  Стратегія, яка залучає людський ресурс (клієнтів, шанувальників бренду і експертів) в загальні завдання компанії – так коротко можна описати поняття крауд ​​маркетингу. Термін походить від слова «crowd» – будь-яка велика кількість людей, натовп.

  Крауд маркетинг: приклади з історії

  Останнім часом компанії все частіше прагнуть використовувати знання та ідеї не тільки своїх клієнтів, але і всіх тих, хто зацікавлений в даній галузі в реалізації різних цілей. Проте, краудсорсінг не є новим явищем в економіці. Компанії вже в сімнадцятому столітті залучали «натовп» до спільних завдань. Одним з найбільш часто цитованих прикладів в літературі в цьому відношенні є метод вирішення проблеми, пов’язаної зі зберіганням продуктів. Нападаючи на Європу Наполеон Бонапарт, бажаючи, щоб його солдати гарантовано вживали свіжі продукти, оголосив конкурс, в якому шукалася ідея інноваційного способу зберігання продуктів, щоб вони не зіпсувалися під час тривалих боїв на фронті. Саме тоді народилися відомі всім нам консерви.

  Особливе значення в контексті крауд ​​маркетингу мають соціальні мережі, завдяки яким відбулося виняткове і безпрецедентне зближення брендів з клієнтами. Діалог зі спільнотою клієнтів триває сьогодні практично безперервно і цілодобово. Подібно до того, як клієнти можуть задавати представникам бренду будь-яке питання в будь-який час дня, так і компанії можуть отримати швидкий зворотний зв’язок практично в кожному випадку. Позитивні відгуки і згадка вашого продукту на різних ресурсах спричинить більшу кількість потенційних клієнтів.

  Крауд маркетинг і SEO

  крауд посилання

  Цей метод просування все частіше використовується SEO-фахівцями. Використовуючи вибраний набір інструментів, які безпосередньо впливають на зростання продажів, на основі рекомендацій, які з’являються в результаті просування веб-сайту або бренду (TM) в Інтернеті, вдається досягти відмінних результатів.

  По суті, крауд-маркетинг включає в себе короткі, хтось може навіть назвати їх неявними, рекомендації з корисних ресурсів, які насправді є комерційними, від так званих експертів.

  Якщо ми говоримо про SEO-індустрію, то тут скоріше потрібно згадати таке поняття, як «крауд ​​посилання». Це посилання з поста на відомих форумах, блогах, в соціальних мережах та інших ресурсах. Це веде до максимальної популяризації бренду природним шляхом.

  Основне призначення

  Однією з основних цілей крауд-маркетингу є управління репутацією і відгуками користувачів в Інтернеті, щоб в результаті вони привели до збільшення продажів. Крім того, масовий маркетинг може вплинути на імідж бренду, а також збільшити відвідуваність сайту і поліпшити його позиції в результатах пошуку, особливо в Google.

  Зверніть увагу, що використання відомої всім стандартної посилальної маси не дасть аналогічних результатів. Потенційному клієнту важливо, щоб інформація надходила з авторитетних джерел. У цьому головна відмінність крауд-маркетингу від традиційного просування, оскільки на зародженні воно призначене для користувачів, що бажають купити ваш конкретний продукт. Зараз просто потрібно трохи підштовхнути покупця, щоб він завершив розпочатий процес покупки. А що може підтвердити ваші наміри? Звичайно ж, думка вже користувача, який вже купив продукт, який дає посилання на ваш сайт, а також вказує на переваги вашого продукту «повною мірою».

  Принцип роботи

  крауд 
 маркетинг

  1. Організація, яка прагне збільшити продажі певного продукту (наприклад, фарби для даху), реєструє кілька користувачів на блогах, в соціальних мережах, на компетентних веб-сайтах, пов’язаних з сегментом. Такі дії повинні враховувати регіон, де плануються продажу.
  2. Використовуючи ці облікові записи, компанія надає практичні та корисні поради по перерахованим вище платформам. При цьому експерт рекламує продукт приховано. Іншими словами, він або вона не говорять «купіть те чи інше», так як спочатку обговорення не було зосереджено на тому, щоб рекомендувати комусь покупку продукту. Швидше пропонується або рекомендується спробувати, чи дізнатися більше про той чи іншому матеріалі, злегка підштовхуючи користувача до процесу вибору або більш докладного вивчення проблеми, що має привести до переходу на ваш ресурс. В результаті користувачі будуть переходити на ваш сайт за посиланням, і навіть публікувати посилання в інших джерелах, що гарантує перепис.
  3. В результаті інші користувачі побачать ті ж сторінки з необхідним контентом на декількох авторитетних ресурсах. Юзер, що зіштовхнувся з проблемою, буде знати, де шукати хороше рішення. І тут Ви запропонуєте йому свій сайт, на якому він може одночасно і знайти рішення проблеми, і замовити фарбу.

  Крауд маркетинг: послуги крок за кроком

  крауд маркетинг примеры

  Щоб було простіше зрозуміти суть технології, ми підготували доступний приклад:

  1. Ідентифікуємо цільову аудиторію:

  • географічне розташування – регіон проживання, регіональна структура ринку, динаміка ринку в сегменті;
  • демографічні характеристики – сімейний стан, стать, рід занять, рівень доходу;
  • людський фактор – лояльність покупця до товару, ступінь інформованості про продукт або послугу і загальна задоволеність;
  • психографічні принципи – стиль життя, соціальний статус, тип особистості.

  2. Складіть карту питань:

  Наприклад:

  • Як вибрати фарбу для даху?
  • Яку фарбу використовувати для покрівлі?
  • Як пофарбувати дах?
  • Наскільки довговічна фарба для даху?
  • Як підготувати дах до фарбування?

  3. Підготовка сайту:

  • створіть докладні описи продуктів і послуг, що надаються;
  • додайте якісні фотографії і, бажано, відео, представлених продуктів;
  • переконайтеся, що на сайті актуальні ціни;
  • опублікуйте на сайті сертифікати якості, рекомендації, відгуки, які можуть вплинути на думку клієнта.

  4. Відстежуйте запити за ключовими словами серед зазначених в карті питань.

  5. Далі вступає в роботу крауд ​​посилання. Розміщуючи посилання на авторитетних тематичних ресурсах, ви якби надаєте допомогу своїй цільовій аудиторії в пошуку відповідей на свої питання. Тут використовуються тематичні блоги, сайти-опитувальники, форуми, сайти-відгуки, соціальні мережі, довідники.

  6. Слідкуйте за своєю роботою. Запустивши рекламну кампанію, не варто відпускати її у «вільне плавання». Обов’язково звертайте особливу увагу на наступні характеристики:

  • кількість згадок бренду і посилань на нього;
  • регулярність згадок;
  • кількість переходів по посиланнях і їх якість;
  • зростання трафіку по вибраних запитах.

  Висновок:

  де замовити крауд маркетинг

  Крауд маркетинг заснований на спілкуванні. Використовуючи цей інструмент просування, ви просто змушуєте користувача відвідати ваш ресурс, який може стати для нього досить цікавим.

  Сам процес налаштування рекламної кампанії непростий і вимагає уважного вивчення ринку, Інтернет-ресурсів, підготовки вашого сайту. Тому краще крауд ​​маркетинг замовити у фахівців компанії «PROject SEO», які використовують даний інноваційний метод просування в роботі з багатьма проектами.

  Поділитися:
  22.03.2019
  348

  Дивіться свіжі кейси:

  SEO кейси від НАС!

  Останні пости: