Апдейт алгоритму Google Florida від березня 2019 – Google, нарешті, підтвердив оновлення алгоритму

  апдейт алгоритма google

  У 2003 році Google ввів алгоритм Florida, який може здатися далеким минулим сучасним SEO-фахівцям. Його реалізація привела до серйозних змін в результатах пошуку, в результаті чого спостерігалася втрата високих позицій веб-сайтів, які використовували методи SEO з 90-х років. Суть алгоритму Google Florida полягала в клеймі незаконних практик, таких як розміщення дуже великої кількості ключових фраз в текстах.

  Оновлені алгоритми Google

  Протягом довгого часу ходили непідтверджені чутки про зміни даних алгоритмів в співтоваристві «сеошників». Несподіване зниження позицій веб-сайтів, оптимізованих навіть відповідно до кращих стандартів, дало поживу для роздумів, викликавши жваві дискусії по галузевих групах. Однак поки відповідь Google була досить стандартною: «весь час робота над алгоритмами триває, нічого особливого не відбувається». Прорив стався 12 березня, після твіту з аккаунта Google Search Laison.

  гугл підтвердив оновлення алгоритма

  Google Florida – апдейт Google, який торкнеться багатьох

  Оновлення було офіційно підтверджено, і назва була дана – Google Florida 2. Основні аспекти стосувалися кореневого алгоритму пошукової системи. Це, ймовірно, найбільше оновлення за кілька років і подібні зміни в алгоритмі викликали перестановку результатів пошуку в багатьох галузях, оскільки алгоритм буде приділяти увагу якості опублікованого контенту на веб-сайтах, а також звертати увагу на профіль посилань на дану сторінку, який побудований на основі високоякісних посилань. У цій статті ми розповімо, які зміни очікувати.

  Новий алгоритм Google виконує основне завдання – проаналізувати взаємозв’язок між вмістом сайту, профілем посилань і розміщеними запитами в рядку пошуку. Google хоче, щоб результати пошуку краще відповідали питанням, що повинно підвищити якість видачі для користувачів, що використовують пошукову систему кожен день. Взагалі – Флорида 2 – це вихід Google на більш високий рівень.

  апдейт алгоритму Florida

  Хто, в першу чергу, стане жертвою нового алгоритму:

  • невеликі інформаційні веб-ресурси;
  • сайти, тематика яких безпосередньо пов’язана з фактором E-A-T;
  • сайти з токсичним профілем зовнішніх посилань.

  Але є і ті, кому, навпаки, вдалося для себе почерпнути вигоду. Підвищилися позиції сайтів, які постраждали в результаті того, що сталося оновлення алгоритму Google Medic. У плюсі ​​також авторитетні веб-сайти.

  Я втрачу свою позицію в пошуковій системі?

  У нашому блозі ми неодноразово говорили про те, що контент – один з найважливіших критеріїв ранжування сайтів пошуковими роботами. Якість контенту на сайтах має відігравати основну роль. Зміни, які зараз вносить Google, були передбачувані. Втрата позицій в пошуковій системі Google вельми вірогідна. Вирішення цієї проблеми полягають в наступному: розробляти контент (контент сторінки) і приділяти йому більше часу і співпрацювати з сайтами в аналогічній галузі (тематичне створення посилань). Варто прийняти стратегію і сумлінно її реалізувати – тільки так ми зможемо домогтися успіху і підвищити наші позиції.

  Створення посилань – складне завдання з кількох причин – галузеві портали в більшості випадків хочуть великих грошей за публікацію статті або розміщення посилань з посиланням на ваш сайт. Новий алгоритм Google приділяє особливу увагу якості – як профілю посилань, так і якості контенту, який повинен бути послідовним, прозорим і оптимально насиченим ключовими фразами. Ще раз, перед компаніями стоїть важке завдання в тому, як підійти до питання позиціонування. В цьому аспекті також грають роль професійні копірайтери, завдання яких – створювати унікальний контент.

  Поради для власників сайтів, що втратили позиції від нововведень Google

  апдейт гугл алгоритму Флорида

  Що саме можуть зробити власники сайтів, які постраждали в результаті Флориди 2? Нічого. Звучить як жарт, але це позиція Google. Падіння не є покаранням за будь-які дії, вони не пов’язані з небажаною практикою веб-майстрів. Судячи з усього, робота ще триває, і з часом все повинно стабілізуватися.

  У випадку з торішнім оновленням Medic, метод боротьби з наслідками полягав у поліпшенні факторів E-A-T (експертність-авторитетність-надійність), які пов’язані з довірою. Хоча EAT в даний час не є золотим рецептом для зниження рейтингу, оптимізація елементів, пов’язаних зі ступенем довіри до веб-сайту, завжди є хорошою ідеєю. Їх покращення може також привести до кращого ранжування. Веб-сайт може бути удосконалений у відповідності з EAT різними способами:

  • додавання статей із спеціальними знаннями, в яких автор вибудовує статтю, як експерт;
  • прозорість в сфері прояви компетентності, розміщення визнаних сертифікатів, дипломів, призів;
  • побудова авторитету під час обговорення статей;
  • додавання рекомендацій;
  • присутність в офіційних реєстрах і каталогах;
  • вдосконалення технічних аспектів, що підвищують безпеку користувачів, таких як SSL.

  Команда «PROject SEO» завжди стежить за оновленнями в алгоритмах пошукових систем, щоб оптимізувати роботу над кожним проектом і отримати максимальний ефект від просування.

  Поділитися:
  02.04.2019
  565

  Дивіться свіжі кейси:

  SEO кейси від НАС!

  Останні пости: