Прайс агрегатори України для зростання продажів інтернет-магазину

  прайс агрегаторы

  Уявіть собі таку ситуацію! Ви визначилися з вибором, наприклад, варильної поверхні. Технічні параметри, зовнішній вигляд, виробник повністю влаштовують. І, звичайно ж, Вам би хотілося купити плиту за найдоступнішою ціною в Україні. Але переходити з сайту на сайт, порівнювати ціни і умови покупки – процес, який займає певну кількість часу. Набагато зручніше було б відвідати один ресурс, на якому зібрані всі пропозиції від різних інтернет-магазинів з цінами. І такі ресурси існують. Назва їм – прайс агрегатори України. Одними з найпопулярніших майданчиків в Україні є:

  • Hotline.ua,
  • Price.ua,
  • E-Katalog,
  • Nadavi
  • інші менш популярні.

  Це майданчики, де підприємці можуть розміщувати свої пропозиції. Користувач відвідує один сайт, на якому вибирає, з яким продавцем йому буде вигідніше співпрацювати. Для користувача – це величезний плюс. Економія часу та ресурсів. Чи існують плюси для продавців? Які приховані мінуси у такої послуги? Саме на ці питання ми постараємося дати відповідь в нашій новій статті.

  Чи можливий ріст продажів через прайс агрегатори?

  рост продаж

  Почнемо ми з плюсів, оскільки їх тут значно більше:

  1. Орієнтація на зацікавленого користувача. Як було сказано вище, на прайс агрегатори України заходить, в основному, потенційний покупець, який для себе вже визначився з вибором і тільки шукає гарного продавця. Тобто тут Вам не потрібно рекламувати, описувати переваги товарів. Ви швидше описуєте переваги покупки саме на Вашому сайті.
  2. Формування ринкової ціни. Хто забороняє моніторити ціни на прайс агрегаторах самим продавцям. Ви, як підприємець, можете скористатися послугами даного інструменту, щоб швидко переглянути, які ціни пропонують конкуренти і запропонувати більш гідний варіант, залучаючи потенційних покупців. Це потягне за собою зростання обсягу продажів.
  3. Додатковий канал реклами. Сайти, що працюють в e-commerce-бізнесі, розміщують свої пропозиції на прайс агрегаторах і для залучення нових покупців. Побачивши цікаву пропозицію, клієнт, швидше за все, перейде на Ваш сайт і зробить покупку. А ймовірність покупки вже залежить від інших факторів.
  4. Високий рівень відвідуваності сайтів прайс агрегаторів. Зростання продажів інтернет-магазину досягається і завдяки тому, що люди частіше відвідують сайти прайс агрегаторів, оскільки вони знаходяться на вищих позиціях у видачі.
  5. Вигідні умови співпраці. Різні ресурси пропонують різні варіанти оплати послуг. Вони не є безкоштовними. Одні вимагають абонентський внесок, другі – поклікову оплату та ін. Але в будь-якому випадку рентабельність такої пропозиції дуже хороша.
  6. Додаткове джерело трафіку. При цьому трафік цільової. Тобто, клієнт вже дозрів і має намір зробити покупку. Зазвичай коефіцієнт транзакції для переходів з прайс-агрегаторів становить від 1 до 4% в залежності від тематики та самого прайс-агрегатора. Перейшовши на Ваш сайт, користувач з високою ймовірністю замовить товар.
  7. Мінімальні стартові витрати. Ми завжди рекомендуємо сайтам, які тільки почали своє плавання в e-commerce-бізнесі, реєструватися на прайс агрегаторах, щоб забезпечити собі зростання обсягу продажів інтернет-магазинів. Це вимагає менших фінансових витрат, ніж, наприклад, контекстна реклама, а ефективність доведена не одним клієнтом.

  Мінусів набагато менше, але і про них слід написати:

  1. Обов’язкове оформлення прайсів товарів в XML.
  2. Необхідність коригувати ціну під конкурентів. Адже, безперечно, клієнт купить товар у конкурента, якщо побачить більш вигідні цінові пропозиції.
  Поділитися:
  04.04.2019
  528

  Дивіться свіжі кейси:

  SEO кейси від НАС!

  Останні пости: