Кілька практичних трюків, як зробити фотографії для інтернет-магазину, що змусять купити товар

  фотографии для интернет магазина
  Зміст:

  Зображення товару, що продається в інтернет-магазині, має, з одного боку, точно відображати його зовнішній вигляд (покупець не має можливості подивитися товар наживо), а з іншого – показувати його привабливим чином. Попри сумніви, одне не шкодить іншому. Звичайно, ми хочемо продати товар за прийнятною ціною, але чесність вимагає, щоб на фотографіях покупець бачив достовірне зображення предмета, виставленого в каталозі, і заздалегідь оцінив його стан.

  У цій статті фахівці компанії «PROject SEO» докладно розкажуть, як отримати дійсно якісні фото, чи можливо обійтися без послуг професійного фотографа і, чому іноді свої фото – це набагато краще, ніж чужі.

  фото для інтернет магазину

  Отже, почнемо з того, що запропонуємо кілька хороших варіантів, як отримати фотографії товарів для наповнення інтернет-магазину.

  Рішення 1. Перевірте, чи є у вас доступ до готових фотографій в хорошій якості. Можливо, виробник надає фотографії хорошої якості, які ви можете використовувати. Однак для цього необхідно отримати письмовий дозвіл на використання фотографій. Не ризикуйте копіювати фотографії з інших сайтів, тому що це може коштувати дорого. Отримання фотографій від виробника – найдешевше і просте рішення. Однак у нього більше недоліків, ніж переваг.

  Переваги:

  • Ви не будете нести ніяких витрат.
  • Ви заощадите час.

  Недоліки:

  • Ваші конкуренти мають доступ до одних і тих же фотографій.
  • З фотографіями, до яких кожен може отримати доступ, ви не зможете виділити власну пропозицію на тлі конкурентів.
  • Онлайн покупець купує очима. Коли дві компанії пропонують продукти, що однаково виглядають, ціна стає вирішальним фактором.
  • Постійна цінова боротьба втомлює і знижує прибуток.

  Рішення 2. Делегуйте завдання професійним фотографам.

  фото для магазину

  Якщо ви хочете мати якісні фото та відео, довіряйте людям, які знають про це все. Зателефонуйте і розкажіть про свої потреби. Якщо ви знайдете фахівця, він обов’язково поставить вам ряд питань і запропонує різні рішення. Продукти можуть бути представлені по-різному в залежності від того, якого ефекту ви хочете досягти. Хороша студія рекламної фотографії запропонує вам безкоштовні зразки вашої продукції. Це гарантія якості. Завдяки зразкам ви дізнаєтеся, чи зможе компанія обробити ваше замовлення згідно з виставленими вимогами.

  Зайдіть на сайт компанії, яка вас зацікавила. Тут можна побачити приклади робіт. Спробуйте оцінити, чи є якість знімків, які вони виконують, задовільною. Багате й різноманітне портфоліо підтверджує величезний досвід. Уточніть про час виконання замовлення. Великі спеціалізовані студії зазвичай мають короткі терміни. Якщо продукти вимагають цього, запитаєте, чи можете ви або ваш співробітник бути присутнім на фотосесії. Якщо компанія чесна, то вам не відмовлять.

  Хочете мати дійсно хороші фотографії? Не торгуйтеся занадто багато. Замість цього запитаєте, що хорошого вони можуть запропонувати при меншому бюджеті. Ціна фотографії на 100% залежить від часу і техніки її виконання. Часто подібні візуальні ефекти можуть бути отримані з іншою, більш дешевою технікою. Професіонали розуміють, що у вас обмежений бюджет, і запропонують правильне рішення.

  Переваги:

  • Ви нічим не ризикуєте. Завдяки зразкам ви знаєте, як будуть виглядати ваші фотографії, перш ніж замовляти їх.
  • Мінімальні зобов’язання з вашого боку. Власне, все зводиться до обговорення деталей замовлення, відправлення та одержання товару. Все просто.
  • Ви заощадите час. Велика студія зробить знімки в короткі терміни і відправить їх в електронному вигляді.
  • Фотографії, які ви отримуєте найчастіше, будуть каталогізовані, це значно полегшує роботу з великою кількістю фотографій.
  • Гроші витрачені не даремно. Професійна фотографія швидко збільшить ваші продажі.

  Недоліки:

  • З дуже складними технічними продуктами, ймовірно, що хтось із вашої компанії повинен буде присутній під час сеансу, щоб допомогти команді представити всі функції продукту.
  • Якщо ви хочете отримати дійсно якісні фото, то будьте готові на серйозні витрати.

  Рішення 3. Фотографуйте продукцію самостійно. Багато наших клієнтів самостійно роблять фото товарів або робіт. Оскільки цей процес вимагає від вас найбільшої уваги, то і ми підготували більш широкий огляд процесу створення хороших фото, які будуть сприяти зростанню продажів.

  фотографуйте самостійно

  Переваги:

  • Низькозатратний процес, що не вимагає значних інвестицій. А з розвитком сучасної техніки, можна взагалі зробити відмінні фото на власний смартфон.
  • Тільки ви знаєте найвдаліші сторони свого товару і зможете передати їх на фото.

  Недоліки:

  • Фотозйомка та обробка фото займе досить багато часу, але отриманими фото ви можете користуватися завжди і в будь-який час.

  Кілька простих трюків, щоб фото для каталогів інтернет-магазинів виглядали краще

  В онлайн-продажах хороша презентація продукту так само важлива, як і приваблива ціна. У цьому керівництві ми дамо кілька простих порад, які допоможуть продати більше, ніж одну річ.

  Більшості продавців не байдуже якість фотографій товарів, виставлених на сайті. Неякісні, розмиті фото можуть відлякати потенційних клієнтів. Для того, щоб зробити хорошу фотографію продукту, вам не потрібно мати професійні лампи, дзеркальну фотокамеру або намет без тіні. Все, що вам потрібно, це смартфон, хороший фон, м’яке світло і кілька простих порад.

  Фон – яскравий і гладкий

  Поганий вибір фону – одна з найпоширеніших помилок людей, що виставляють товари на сайтах. Безлад відволікає увагу від сфотографованого продукту. Фон повинен бути рівним і досить яскравим, бажано білим. Немає необхідності в фотографічному фоні. Наприклад, аркуш паперу A3, на білому столі або прикріплений до білої стіни, буде працювати так само добре. Просто фон не може домінувати над картиною.

  фон для фото товару

  Світло – немає пощади

  У фотографії світло грає ключову роль. Багато фотографій продуктів зроблені при світлі настільної лампи або за допомогою вбудованої світлодіодного спалаху, тому продукт зазвичай виглядає непривабливо, навіть якщо сфотографований на хорошому тлі.

  світло для фото

  Краще знімати при денному світлі, але так, щоб сонячні промені не світили прямо на об’єкт. Ідеальне світло повинно бути м’яким (проходити або відбиватись від чогось). Найкращі погодні умови для фото продуктів – це хмарне небо, якого особливо не вистачає взимку.

  Обрізка – подбайте про деталі

  Якщо хтось хоче купити товар на сайті, він завжди хоче бачити деталі, які демонструють якість і відповідність опису. Сучасні смартфони дозволяють знімати з великою деталізацією в режимі макрозйомки. Якщо у вашого смартфона є цей режим, увімкніть його. Чим більше фотографій ви зробите, тим більше довіри ви отримаєте від потенційного покупця. Не фотографуйте тільки зверху або спереду. Добре, коли камера і продукт знаходяться в одній осі, якщо тільки ви не фотографуєте плоску річ, наприклад смартфон, тоді зображення зверху краще. Фотографований предмет повинен займати більшу частину кадру.

  Кольори – нейтральність понад усе

  Картинки на сайтах повинні точно показувати продукт, тому рекомендовано фотографувати при денному світлі, яке не спотворює колірну гамму. На щастя, світло можна виправити. Перш ніж робити знімок, пошукайте функцію балансу білого. Зазвичай є кілька налаштувань, таких як: хмарно, сонячно або лампочка. Налаштуйте настройки відповідно до умов, в яких ви фотографуєте. Завдяки цьому кольори будуть просто природними, і клієнт побачить, що він купує.

  Фокус – ключове питання

  Фотографії повинні бути різкими. На різкість впливають два фактори: система автофокусу і рух. Завжди зосереджуйтесь на продукті, який ви фотографуєте. Тримайте смартфон в стійкому положенні обома руками. А ще краще використовуйте штатив. Добре, якщо камера телефону має стабілізацію зображення.

  різкі фото для товарів

  Поради та хитрощі – якщо ви хочете продати більше

  Будь-який товар в належному вигляді

  Продукт завжди повинен бути чистим. Неважливо, ви продаєте цукорницю чи смартфон – він просто повинен сяяти! Чистка не займе у вас більше кількох хвилин, завдяки чому продукт буде виглядати набагато краще. Якщо це побутова техніка, смартфони, то використовуйте серветки з мікрофібри, які не залишають розводів або пилу.

  Корекція експозиції

  Смартфони часто оснащені так званою корекцією експозиції, тобто освітлення або затемнення зображення, як тільки воно було зроблено. Якщо ви фотографуєте темний об’єкт, ви повинні застосувати корекцію до мінуса, а якщо це дуже світлий товар – до плюса. Чому? Камера завжди корегує до середньої яскравості, звідси і ці поправки.

  Пост-обробка – цього не уникнути

  пост-обробка фото

  Фотографії для наповнення каталогу товарів – це один з важливих факторів, що впливають на успіх продажів. На щастя, існує безліч додатків для смартфонів, які зроблять їх ще кращими.

  Для фотографії продукту достатньо простої обробки, обмеженої чотирма інструментами: яскравість, контрастність, светлота і баланс білого. Яскравість фотографії повинна дозволяти оцінювати найдрібніші деталі, а контрастність відповідає за привабливість знімка. Якщо контраст збільшується, кольори підвищуються, тому ви повинні виправити їх, зменшивши яскравість. Якщо баланс білого (або колірна схема) був встановлений неправильно, його також можна виправити в більшості додатків.

  Важливо! Не перестарайтеся в питанні обробки фото. Звичайно, на сайті товар буде виглядати дуже привабливо. Але, якщо колір замовленого товару не буде відповідати дійсності, ви ризикуєте отримати негативний відгук від клієнта.

  Як ви переконалися, вам не потрібна професійна камера або освітлення, щоб робити хороші фотографії продукту. Роблячи якісні фото – шанси на продаж в інтернет-магазині збільшаться. З фотографіями продуктів це як їжа – чим краще вони виглядають, тим більше вони підвищують апетит.

  Поділитися:
  07.04.2019
  1171

  Дивіться свіжі кейси:

  SEO кейси від НАС!

  Останні пости: