Кращі і популярні файлообмінники 2023

  У житті іноді виникають ситуації, коли для зберігання даних потрібно щось надійніше, ніж простий зовнішній накопичувач. Наприклад, якщо користувач планує змінити гаджет або зламається загальна система. Але іноді зовнішні пристрої можуть виявитися не такими надійними. Тоді на допомогу приходить такий елемент, як хмарне сховище або як його ще називають – файлообмінник. Навіть в разі серйозної поломки всі дані будуть збережені. Але файлообмінників зараз багато і вибрати кращий рекомендується на основі індивідуальних переваг. У цій статті ми розглянемо найпопулярніші файлообмінники 2023.

  Зміст:

  Файлообмінник Dropbox

  dropbox

  Даний файлообмінник доступний для власників практично будь-якої ОС. Він став популярний не тільки завдяки ряду переваг, наприклад:

  1. можна встановити не тільки на популярну Windows, але і на ряд менш затребуваних систем (Linux і т.д.);
  2. інформація зберігається завдяки 256-бітовим AES і SSL шифрування. Посилання для доступу блокуються не лише паролем, але і тимчасовим обмеженням;
  3. підвищити безпеку даних допоможе USB ключ;
  4. відсутність лагів дозволить отримати доступ до потрібних даних практично з будь-якого гаджета в будь-якому місці;
  5. можлива інтеграція з офісом 365 від системи Microsoft.

  Також позитивною стороною використання сервісу є відсутність ліміту даних на відновлення і ведення журналу.

  Google Диск

  Google Диск

  За допомогою даного сховища можна не тільки зберегти важливі для Вас дані, але і ділитися ними з іншими користувачами всередині мережі. Переваги даного сервісу полягають в наступних пунктах:

  • підійде для зберігання понад 35 різних форматів даних, включаючи аудіо і відео матеріали;
  • платна версія передбачає зберігання даних до 5 Тб;
  • відсутність прив’язки до певної ОС.

  Також користувачі відзначають перевагою наявність 3 рівнів доступу. Можливе коментування, редагування і перегляд даних. Можна відкрити доступ як по посиланню, так і для окремих осіб з обліковим записом в Gmail.

  Microsoft OneDrive

  Microsoft OneDrive

  Дане сховище і файлоолбменнік запущений в далекому 2007 році і до цих пір не втратив своєї актуальності серед користувачів. Причому клієнти відзначають невисоку ціну за повний доступ як окрему перевагу. Хоча їх, насправді, у сервісу куди більше, наприклад:

  • завдяки вбудованому формату в Офіс 365 можна створювати дані і зберігати їх в одному місці, не турбуючись за збереження в разі поломки техніки;
  • завдяки розміщенню файлів по папках системою досить просто користуватися простому юзеру;
  • зображення можна переглядати у вигляді слайдів або зручних користувачеві ескізів.

  З недоліків користувачі відзначають зниження обсягу зберігання даних на безкоштовній версії: спочатку 15 Гб, тепер пам’ять зменшилася до 5 Гб.

  iCloud Drive

  Дана програма ідеальна для користувачів гаджетів Apple. Завдяки обліковому запису можна створювати дані з усіх носіїв, в тому числі і на комп’ютерній версії. Але переваги хмари на цьому не закінчуються:

  • файли захищені за допомогою системи 128-бітного AES і SSL шифрування;
  • зручна інтеграція з усіма доступними видами техніки на Епл.

  Але користувачі Windows також можуть застосовувати дане сховище шляхом створення облікового запису в клієнті.

  Файлообмінник Mega

  mega

  Творцем даної хмари є всесвітньо відома компанія Kim Dotcom. Даний майданчик знайшов свою популярність не тільки за рахунок щедрості авторів, а й по ряду інших якостей:

  • є підтримка Drag & Drop, а також є підтримка російськомовного інтерфейсу;
  • універсальність застосування робить його доступним для будь-якого пристрою.

  Також користувачам подобається підвищена безпека, завдяки AES файли надійно захищені розширенням прямо в браузері.

  pCloud

  pcloud

  Творці дуже уважні ​​до конфіденційності інформації. А оскільки сама фірма зі Швейцарії, то і репутація у сервісу відповідна. Надійність, як швейцарський банк – не всі переваги даного файлообмінника. Є ще ряд вагомих аргументів, наприклад:

  • відсутність обмежень на розмір файлів в межах вільного простору;
  • захист проходить дворівневу систему;
  • підписка на ряд потрібних сервісів обійдеться користувачам в 4 долари щомісяця. Однак, витрачені кошти обернуться повним захистом даних користувачів на довгі роки.

  З недоліків клієнти відзначають тільки лімітовану швидкість завантаження файлів навіть при наявності якісного зв’язку.

  iDrive

  iDrive

  За допомогою файлообмінника iDrive можна зберегти резервну копію важливих документів і файлів в режимі онлайн. Також як і попередній варіант, дане сховище славиться високим рівнем конфіденційності даних. Користувачам припадуть до душі такі характеристики сервісу:

  • з одного зареєстрованого аккаунта дається можливість створювати копії на всіх популярних ОС;
  • доступ дається тільки за допомогою одного ключа, який зазвичай зберігається у власника і також присутнє базове шифрування, що забезпечує безпеку даних;
  • видалені файли на системі зберігаються на хмарі, тому захищені від випадкового стирання з основного носія інформації;
  • інформацією ділитися можна за допомогою сервісів пошти, Фейсбуку чи Твіттера.

  Також в файлообміннику надається функція iDrive Express, яка дозволить відновити всі дані в разі випадкового повного їх видалення з будь-якого виду носіїв, навіть з даного хмарного диска.

  SpiderOak

  Розробники говорять про те, що до даних на цьому файлообміннику не зможе підібратися навіть досвідчений хакер і ось чому:

  1. створення ключа доступу в момент авторизації в мережі. Пароль доступний виключно власнику хмари і нікому третьому не дається;
  2. при наявності веб-версії доведеться дати пароль від сховища необхідним людям, але в разі злому це звузить коло підозрюваних.

  Приємним бонусом для клієнта стане взаємодія з усіма популярними операційними системами, в тому числі і з лептопами.

  MediaFire

  MediaFire

  Файлообмінник MediaFire ідеально підійде для комплексного зберігання файлів аудіо, відео та фото форматів, а також ряду текстових документів. Він може заощадити місце на диску і забезпечити надійний захист особистих і робочих даних. Мабуть, найбільш негативний момент використання полягає в рекламі, яка періодично спливає в безкоштовній версії ресурсу. Але якщо не звертати на неї уваги, вона може здатися лише незначною деталлю.

  Box

  Крім невисокої ціни користувачі відзначають інтуїтивно зрозумілий інтерфейс і підтримку російської мови як перевагу використання даного хмари. Потрапляє хмара до рейтингу завдяки відмінній здатності до захисту даних, а також можливості отримання відмінної синхронізації. Але це ще не всі плюси сервісу, крім них є такі пункти:

  • за допомогою даного сховища можна працювати з даними практично на будь-якому пристрої без втрати якості;
  • завдяки легкій конфігурації можна працювати як з системою офісу 365, так і з іншими програмами для роботи з документами;
  • використовуючи даний сервіс можна не боятися за те, що не вдасться зберегти відредагований документ. Процедура доступна безпосередньо в самій хмарі з можливістю збереження.

  Варто зазначити раніше розглянутий метод по-своєму зручний для зберігання та аналізу даних. Вибір залежить від особистих побажань, цілі та обсягу зберігання використовуваних даних.

  Переваги популярних файлообмінників 2023

  Переваги популярних файлообмінників

  Деякі недосвідчені користувачі задаються питанням про те, що ймовірно краще мати інший метод зберігання даних. Звичайно ж, їх лякає сам факт того, що у всесвітній мережі може зберігатися інформація в настільки захищеному форматі. Однак, у хмарного сховища, який би не вибрав користувач, завжди є ряд переваг перед типовими носіями цифрової інформації:

  Будь-який гаджет або система ризикує рано чи пізно вийти з ладу. Відповідно, інформація, записана на них, теж буде загублена безповоротно. система хмарного зберігання даних вирішує комплексно дану проблему шляхом резервного копіювання даних в Інтернет. Деякі диски мають функцію повернення випадково видалених даних, що підвищує ступінь надійності подібних майданчиків в очах користувачів.

  Також користувачі останнім часом стали цінувати можливість поділу інформацією з іншими. Надсилання посилань з диска в соціальні мережі або месенджери значно спрощує передачу даних. Ніж витрата часу на передачу флеш накопичувача та інші операції.

  Як правило, користувачі платять таким сервісам тільки за великий обсяг даних, які він може в себе вмістити. При малих потребах переплачувати не доведеться. Копії та дані все одно залишаться захищеними на безкоштовному носії обраної моделі.

  У більшості сховищ є можливість зміни даних і пристроїв між собою. Відповідно, користувачі не прив’язані до одного пристрою або місця, а можуть спокійно працювати з даними будь-якого роду з будь-якого місця.

  Якщо говорити про безпеку файлообмінників, то користувачі турбуються в першу чергу за достатній рівень конфіденційності більшості з них. Безперечно, відповідальності за більшість сервісів жоден власник нести не буде ніколи. Багато з острахом згадують випадок з хмарним сховищем Dropbox в 2011 році. Тоді після глобального злому всі облікові записи були доступними за випадковим паролем і відбувся глобальний витік конфіденційних даних.

  Безпека особистих даних – це те, за що несуть відповідальність дві сторони: як творці хмарного сховища, так і сам користувач. Тільки дотримуючись безпеки в роботі в мережі і вибравши правильний диск для зберігання, він забезпечує надійний захист своїх персональних даних.

  Поділитися:
  01.10.2020
  10559

  Дивіться свіжі кейси:

  SEO кейси від НАС!

  Останні пости: