ТОП-15 онлайн чатів для сайту

  ТОП-15 онлайн чатів для сайту

  Декілька років тому у світ інтернет-ресурсів прийшли онлайн чати. З цього моменту можна сміливо говорити про те, що настав новий виток у розвитку сайтобудування. Практично кожен ресурс, що поважає себе, намагався в той час створити онлайн чат з грамотним консультантом. Водночас чати не сильно відповідали основним завданням, а саме, консультації відвідувачів в режимі онлайн. Через низьку мотивацію менеджерів і безліч недоробок консультації або проводилися, але низької якості, або відповіді не було зовсім.

  Сьогодні цю функцію мають як затребувані майданчики для бізнесу, так і менш помітні, але активні ресурси. І зараз онлайн чат для сайту став справді потужним інструментом онлайн-продажів при своєчасній і грамотній відповіді менеджера в режимі онлайн. Рівень успішності впровадження таких «чарівних кнопок» багато в чому залежить як від цільової аудиторії, так і від специфіки товару на сайті або рівня подачі інформації. Для того, щоб зрозуміти, чи потрібен онлайн чат на сайт чи ні, необхідно його встановити та протестувати на конкретній ніші в онлайн режимі.

  Навіщо встановлювати онлайн-чат на сайт?

  За даними eConsultancy, чат має найвищий рівень задоволеності серед усіх каналів обслуговування клієнтів – 73% у порівнянні з 61% для електронної пошти та 44% для телефону.

  Навіщо встановлювати онлайн-чат на сайт

  Не дивно, що онлайн консультант для сайту робить такий значний вплив на онлайн-продажі та маркетинг. Це дозволяє клієнтам отримувати миттєві відповіді, не залишаючи ваш сайт. Позитивний досвід живого чату може ефективно допомогти клієнту прийняти рішення про покупку. Доведено, що додавання підтримки в чаті знижує кількість відмов від кошика, збільшує продаж та підвищує коефіцієнт конверсії. Але багато залежить від програмного забезпечення для чату, яке ви використовуєте.

  Поганий клієнтський досвід у чаті може мати негативні наслідки. Ви можете втратити продажі, клієнти можуть залишити погане враження про ваш бренд, зрештою, ви заплатите занадто багато за послугу або зовсім не станете використовувати платформу живого чату через відсутність технічних навичок.

  Сьогодні власники українських інтернет-ресурсів активно шукають зручні онлайн-чати для сайтів замість популярного раніше продукту JivoChart або інших російських розробок. Тому ми підготували найпопулярніші віджети, представлені на українському та іноземному ринку.

  Онлайн чати для сайту від українських розробників

  1. HelpCrunch

  онлайн чат HelpCrunch

  HelpCrunch – це повноцінна платформа для будування ефективних відносин з клієнтами. Вона пропонує цілий арсенал інструментів для підтримки клієнтів, клієнтського самообслуговування та email-маркетингу.

  Основним функціоналом HelpCrunch є сучасний онлайн-чат для спілкування та проактивної підтримки клієнтів у режимі реального часу. Завдяки гнучкому дизайну віджета, можна налаштувати його кольорову гаму, стиль кнопки або її положення та будь-що – для цього платформа пропонує CSS стилі. Крім того, є можливість залучати клієнтів за допомогою автоматичних або ручних чат-повідомлень.

  Завдяки базі знань від HelpCrunch, можна категоризувати статті, поділяти їх на категорії та підкатегорії, оптимізувати контент для пошукових систем та редагувати його з інтуїтивним WYSIWYG-редактором. Найбільшою перевагою такої бази знань є те, що її можна вбудувати прямо у віджет чату та надати змогу клієнтам знаходити інформацію швидше.

  Також, HelpCrunch має спільну скриньку вхідних повідомлень. Спілкування відбувається у хронологічному порядку, що надає змогу одразу бачити та відповідати на запити клієнта – без жодних зайвих рухів. А якщо клієнт не прочитав повідомлення одразу? Нічого страшного! Воно автоматично пересилається на його електронну адресу. Крім того, оператори підтримки можуть залишати нотатки, виправляти статус звернення тощо.

  Одними з ключових функцій HelpCrunch є також спливаючі вікна (попапи). Їх можна з легкістю налаштувати так, як потрібно саме вашому бізнесу: обрати час, коли попап повинен показуватися відвідувачам сайту, змінити його стиль, додати анімацію або зображення та таке інше. Саме такий функціонал є дієвим для підвищення зацікавленості клієнтів.

  Ціни: HelpCrunch має прозорі тарифні плани – цены стартують від 15 доларів на місяць (за умови підписки на місяць). Звісно, є безкоштовний пробний період, що становить 14 днів.

  1. JediDesk

  JediDesk – це система підтримки для бізнесу в месенджерах Viber та Telegram і на сайті.

  ⚙️Канали трафіку:

  • Чат на сайті
  • Чат бот в Telegram  
  • Чат бот в Viber.
  • Можливість робити розсилки в чат-боти.
  • Переписуватись з оператором.  

  Готова база знань в чат-ботах та мультимовний віджет на сайт.

  Завдяки функціоналу чат-бота JediDesk збирає контакти клієнтів для подальшого спілкування.

  Все це працює в єдиній системі, тільки додати контент і операторів. 🤞

  Вартість: платний тариф стартує від $20 на місяць. Є безкоштовний тариф із обмеженим функціоналом.

  1. Binotel

  онлайн чат на сайті Binotel

  Binotel розумний віджет для спілкування з клієнтами на сайті. Автоматично починає діалог з усіма відвідувачами сайту, а далі – передає співробітникам. Жоден відвідувач не буде обділений вашою увагою як у робочий, так і неробочий час. Має також понад 30 корисних функцій, які допоможуть підвищити якість обслуговування та, як наслідок, кількість продажів.

  Основні переваги включають:

  • Можливість ставити швидкі відповіді на часті запитання.
  • Контроль за втраченими діалогами, збереження чатів, статистика.
  • Можна змінювати дизайн чату.
  • Додаток для ПК та мобільних пристроїв для обслуговування клієнтів поки що знаходиться в процесі розробки.

  Ціни: ціна за 1 оператора 150 грн. Є акція на безкоштовні 2 місяці використання.

  1. Skibble

  Skibble онлайн чат для сайту

  Продукт українських розробників. Передбачає наявність усіх інструментів для комунікації з потенційними клієнтами. Це не просто агрегатор Телеграма, Вайбер та інших месенджерів, а платформа, яка робить спілкування з клієнтами максимально зручним для ваших менеджерів. Існують додаткові функції: автовідповідь, аналітика комунікації та інші можливості для бізнесу. Також усі листування зберігаються до архіву, що дозволить надалі знайти потрібні чати.

  Щоб отримати більш детальну інформацію, залиште заявку на сайті або напишіть у онлайн чат.

  Ціни: пакет до 2 менеджерів + повний функціонал надається безкоштовно. Вартість розширених пакетів стартує від 219 грн за одного менеджера.

  Підбір оптимального онлайн-чату від іноземних розробників

  Мабуть, ви хочете знайти недорогий онлайн консультант-чат, який простий у використанні, працює з WordPress або іншою платформою для створення веб-сайтів і має всі функції, які допоможуть вам збільшити продажі.

  Ми підготували експертний вибір найкращих постачальників програмного забезпечення живого чату, які ви можете використовувати для розвитку свого бізнесу. Існують кілька спеціальних сервісів для встановлення такої незвичайної, але водночас потрібної панелі. У кожного є свої переваги з недоліками, а також специфіка роботи.

  1. Smartsupp

  Smartsupp онлайн чат для сайту

  Smartsupp — це недороге програмне забезпечення для підтримки чату, яке дозволяє відстежувати та записувати сеанси користувачів на вашому веб-сайті. Це допоможе побачити, як потенційні клієнти використовують сайт та що заважає їм здійснити покупку.

  Сервіс дає змогу відстежувати розмови в чаті в Google Analytics, щоб побачити ефективність. Він працює з WordPress, Magento, Shopify та іншими популярними платформами електронної комерції.

  Ціни: базовий план безкоштовний, платні пакети починаються з 8 доларів на місяць на агента.

  2. Chaport

  Chaport онлайн чат для сайту

  Якщо ви шукаєте безкоштовний міні-чат на сайт для WordPress, можна спробувати Chaport. Вони пропонують безкоштовний план назавжди з необмеженою кількістю чатів, історією, повідомленнями, необмеженою кількістю зареєстрованих операторів та до 5 операторів онлайн одночасно.

  Програмне забезпечення покриває всі основні вимоги, є програми підтримки живого чату для мобільних пристроїв, красиві багатомовні віджети чату, звіти та аналітика, сторонні інтеграції через Zapier. Платні плани надають доступ до більшої кількості функцій, таких як введення інформації, нотатки відвідувачів, збережені відповіді, надсилання файлів, автоматичні запрошення та багато іншого.

  Ціни: є безкоштовний план та план Pro, починаючи від 9.80 доларів США за агента на місяць.

  3. Freshchat

  Freshchat онлайн чат для сайту

  Freshchat — ще одна хороша служба підтримки в чаті з приголомшливими функціями, які конкурують з деякими з найвідоміших компаній у цьому списку. Розроблений як додаток для спілкування та обміну повідомленнями, він дозволяє вам розпочинати чати в реальному часі з клієнтами за допомогою менеджерів або ботів на базі штучного інтелекту. Він також пропонує перегляд тимчасової шкали клієнтів, живі профілі, кампанії в додатку, спільний перегляд та налаштування ботів для автоматизованих розмов. Ваша команда може використовувати інтелектуальні плагіни, готові відповіді, ярлики, особисті нотатки та повідомлення на робочому столі, щоб працювати більш продуктивно.

  Ціни: є безкоштовний план підтримки чату для 10 членів команди. Платні плани починаються з 15 доларів на користувача на місяць та оплачуються щорічно.

  4. LiveAgent

  LiveAgent онлайн чат для сайту

  LiveAgent — популярний, розрахований на багато користувачів чат для сайту. Пропонує набір програмного забезпечення, включаючи продаж квитків електронною поштою, чат в реальному часі, відеочат, відстеження часу, кол-центр та багато іншого. Якщо у вас ще немає системи підтримки, використання пакета LiveAgent може спростити завдання, оскільки це універсальна платформа, схожа на чат Zendesk та інші.

  LiveAgent пропонує безшовну інтеграцію з WordPress та іншими популярними конструкторами веб-сайтів. Вони також інтегруються з провідними сервісами електронного маркетингу, CRM та іншими маркетинговими платформами.

  Ціни: онлайн консультант для сайту LiveAgent має обмежений безкоштовний план, а їхні платні плани починаються з 15 доларів на місяць за агента.

  5. LiveChat

  LiveChat онлайн чат для сайту

  LiveChat є лідером у галузі програмного забезпечення для живого чату. Його дуже легко налаштувати та встановити за допомогою безкоштовного плагіна LiveChat для WordPress.

  LiveChat також пропонує красиво оформлені програми підтримки чату, які ви та ваші менеджери підтримки можете використовувати на своїх ноутбуках, планшетах та мобільних пристроях. Це означає, що ви можете спілкуватися з клієнтами на ходу без входу в панель управління WordPress. Ви можете додати форми опитування до та після сеансу живого чату, щоб оцінити, як працює ваша команда підтримки та відділ продажу. У неробочий час можна налаштувати робочий процес, щоб користувачі могли легко надіслати заявку до служби підтримки безпосередньо з чату.

  LiveChat інтегрується з десятками інших сервісів, таких як популярне програмне забезпечення CRM, Hubspot, Google Analytics, Zendesk, усіма провідними сервісами електронного маркетингу, такими як MailChimp, та багатьма іншими. Це заощадить ваш час, оскільки не доведеться вводити дані клієнта вручну до інших ваших систем.

  Можливо, найкраща особливість LiveChat – це швидкість. Вікно чату завантажується дуже швидко, працює на всіх пристроях і пропонує набагато кращий інтерфейс користувача, ніж більшість інших програм для живого чату.

  Використовуючи віджет чату на сайт LiveChat, вам вдасться скоротити час відгуку та покращити спільну взаємодію з клієнтами. Його інструменти налаштування дозволяють налаштувати спливаюче вікно чату відповідно до брендингу вашого веб-сайту, що є величезним плюсом.

  Інструмент пропонує багато інших інструментів підтримки, які допомагають покращити спілкування з клієнтами. Сюди ми відносимо: відстеження відвідувачів для досягнення цілей, чат для збільшення кількості розмов та інтелектуальний API, який інтегрується з базою знань та системою тікетів для оптимізації робочого процесу.

  LiveChat можна використовувати на всіх популярних платформах для створення веб-сайтів, включаючи Shopify, Wix та інші.

  Ціни: LiveChat має різні плани для компаній будь-якого розміру, включаючи стартапи. Їхній початковий план починається з 16 доларів США на агента на місяць при щорічній оплаті або 19 доларів США при щомісячній оплаті. Кожен план постачається з 14-денною безкоштовною пробною версією.

  6. Olark

  Olark онлайн чат для сайту

  Olark — є популярним рішенням для онлайн-чату для онлайн-бізнесу. Його легко використовувати, а додати Olark до сайту WordPress дуже просто. Все, що вам потрібно зробити, це скопіювати та вставити фрагмент коду у віджет бічної панелі WordPress або дочірню тему. Якщо ви не бажаєте працювати з кодом, є безкоштовний плагін Olark Live Chat, який ще більше спрощує налаштування.

  Існують сторонні мобільні програми, які дозволяють підключатися до чату Olark практично з будь-якого пристрою iOS або Android, щоб ви могли спілкуватися з клієнтами на ходу.

  Ціни: Olark пропонує простіший тарифний план, починаючи з 17 доларів за агента на місяць. Існує знижка 12% при сплаті пакета на рік та знижка 29% при сплаті на два роки. Вони також пропонують 2-тижневу безкоштовну пробну версію підтримки в чаті.

  7. HubSpot

  HubSpot онлайн чат для сайту

  HubSpot — це популярна універсальна маркетингова платформа, яка пропонує як функцію живого чату, так і конструктор чат-ботів. Ви можете налаштувати дизайн живого чату відповідно до бренду вашого веб-сайту, створювати автоматизовані потоки чат-ботів без коду та легко інтегрувати всі дані про клієнтів у платформу HubSpot CRM.

  Функції персоналізації HubSpot на сайті також спрощують персоналізацію чату на веб-сайті для постійних відвідувачів, що, як підтверджено, підвищує конверсію продажів.

  Крім функцій живого чату, онлайн консультант для сайту HubSpot також пропонує автоматизацію маркетингу електронною поштою, CRM для продажу, програмне забезпечення для цільових сторінок та багато інших потужних маркетингових функцій за тією ж ціною. Це дозволяє вам мати багатоканальне спілкування з вашими клієнтами через чат, систему продажу електронною поштою, а також автоматизацію електронної пошти.

  Завдяки цьому HubSpot є привабливим варіантом як для власників малого бізнесу, так і великих підприємств. Найприємніше в HubSpot, що у вас є безкоштовна версія, яку можна використовувати, якщо ви тільки починаєте.

  Ціни: HubSpot пропонує конструктор чат-ботів у плані Sales Hub. Ви можете розпочати роботу з чат-ботами HubSpot безкоштовно, але для доступу до додаткових інструментів, таких як створення тікетів, вам необхідно перейти на платний пакет. Вони починаються з 45 доларів на місяць.

  Вартість планів може швидко зрости, але HubSpot пропонує набагато більше, ніж чат-боти у своєму програмному забезпеченні Sales Hub, і відгуки клієнтів незмінно високі. Якщо ви шукаєте рішення для CRM та електронної пошти на додаток до живого чату та чат-боту зі штучним інтелектом, ми рекомендуємо HubSpot.

  8. ChatBot

  ChatBot онлайн чат для сайту

  Чат-боти — це майбутнє програмного забезпечення живого чату, тому що вони дозволяють вам взаємодіяти з вашими клієнтами 24/7.

  ChatBot.com дозволяє малим підприємствам легко використовувати можливості чат-ботів зі штучним інтелектом (ШІ) для підвищення залученості клієнтів та загальної їхньої задоволеності за допомогою інтерфейсу самообслуговування.

  Він постачається з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом перетягування, який можна використовувати для створення власного чат-бота. Вони також мають десятки готових шаблонів для різних галузей, що спрощує розробку користувальницьких сценаріїв розмов та маршрутизацію чатів, які відповідають потребам вашого бізнесу. Наприклад, ви можете використовувати шаблон електронної комерції, щоб допомогти клієнтам пройти через весь процес покупки. Можна використовувати бота для генерації лідів, щоб підвищити продажі та забронювати дзвінки. Їхній шаблон робота продажів дозволяє продавати товари прямо з вікна чату, що є дійсно потужною функцією для здійснення продажів з профілів в соціальних мережах.

  Інші шаблони ботів включають бота для обслуговування клієнтів, бота для ресторану, бота для відстеження посилок, бота для кав’ярні, бота для найму та багатьох інших. Шаблони чат-ботів – справді одна з найкращих частин цієї платформи, тому що вони зрівнюють ігрове поле для малого бізнесу. Раніше створювати онлайн-чат для сайту було складно для малого бізнесу, але тепер це стало простіше.

  Простіше кажучи, ChatBot.com дозволяє додати віртуального помічника для ваших веб-сайтів, сторінок Facebook та платформ обміну повідомленнями, таких як Slack та Facebook messenger. Якщо користувач хоче спілкуватися з реальною людиною, ви можете легко перенаправити його своєму агенту служби підтримки, месенджеру Facebook, службі підтримки телефоном або одному з багатьох інших інструментів для живого чату. ChatBot також легко інтегрується з WordPress та WooCommerce.

  Ціни: ChatBot має різні плани для підприємств будь-якого розміру. Їхній стартовий план починається з 50 доларів на місяць, що дає вам доступ до 1000 чатів на місяць (по суті, 0,01 долара за чат). Кожен план постачається з 14-денною безкоштовною пробною версією.

  9. Drift

  Drift онлайн чат для сайту

  Drift — це діалогова маркетингова платформа, яка поєднує можливості живого чату з автоматичним чат-ботом, щоб допомогти заощадити час і підвищити конверсію. Він постачається з потужними функціями, які допоможуть перетворити більше відвідувачів веб-сайту на потенційних клієнтів. Drift інтегрується з усіма популярними сервісами CRM та email-маркетингу.

  Пропонує кілька потужних функцій, включаючи бот Drift, аналіз анонімних відвідувачів, маркетинг на основі облікового запису, планування зустрічей та багато іншого. Попри безліч потужних функцій, Drift не є доступним для малого бізнесу.

  Ціни: стандартний план починається з 50 доларів США на місяць зі щорічною оплатою та включає 2 робочі місця. Якщо вам потрібна функція бота, доведеться перейти на план Pro, який починається з 500 доларів США на місяць при щорічній оплаті та включає 5 робочих місць.

  10. Sendinblue

  Sendinblue онлайн чат для сайту

  SendinBlue пропонує потужне, але зручне для початківців програмне забезпечення живого чату. Просто налаштуйте вікно чату під своїм обліковим записом, а потім додайте його на веб-сайт за допомогою плагіна WordPress. Sendinblue дозволяє легко перетворювати відвідувачів вашого сайту на клієнтів, відповідаючи на їхні актуальні питання в чаті.

  Віджет чату для сайту інтегрується з автоматизацією маркетингу Sendinblue, що дозволяє залучати більше потенційних клієнтів. Він постачається із вбудованою інтеграцією маркетингу електронною поштою, ретаргетингом для реклами Facebook, сегментацією та повною автоматизацією маркетингу.

  Sendinblue пропонує повний маркетинговий пакет з CRM, SMS та маркетингом електронною поштою, цільовими сторінками та багато чим іншим. Цей потужний набір інструментів допоможе вам перетворити ще більше відвідувачів на клієнтів.

  Ціни: Sendinblue пропонує різні тарифні плани, але вам знадобиться їхній преміум-план для доступу до функції чату. Вартість преміум-плану починається від 66 доларів США на місяць та включає до 10 членів команди.

  11. Pure Chat

  Pure Chat онлайн чат для сайту

  Якщо ви шукаєте безкоштовне програмне забезпечення для живого чату, то Pure Chat — ще одна хороша альтернатива. Він дозволяє додавати гарний віджет чату для сайту, а безкоштовний план передбачає додавання трьох операторів з необмеженою історією чату. Постачається з мобільними програмами, щоб ви могли залишатися на зв’язку з клієнтами в будь-який час. Ваші клієнти можуть надсилати повідомлення електронною поштою, коли ви не в мережі, а форма попереднього чату допомагає збирати інформацію про користувача, щоб зв’язатися з ним пізніше.

  Ціни: базовий пакет безкоштовний, а платний починається із 79 доларів на місяць із щорічною оплатою.

  12. Intercom

  Intercom онлайн чат для сайту

  Intercom — це гнучкий інструмент, який допомагає залучати потенційних клієнтів, користувачів та підвищувати конверсію. Він пропонує послуги обміну повідомленнями з віджетами живого чату, які можна автоматизувати за допомогою власних потоків, додавати чат-ботів та залучати клієнтів.

  Це не просто програма підтримки чату. Його можна використовувати як інструмент для адаптації, помічника з підтримки, інструмент для лідогенерації, автоматизації маркетингу та програмного забезпечення для взаємодії з користувачами. Якщо ви просто шукаєте програмне забезпечення живого чату, можливо, швидше за все не зможете використовувати весь потенціал Intercom. З іншого боку, якщо ви хочете, щоб програмне забезпечення підтримки чату виконувало ці завдання, вам сподобається Intercom.

  Він простий у використанні, інтегрується з Google Analytics, програмним забезпеченням CRM, Slack, сервісами електронного маркетингу та багато чим іншим.

  Ціни: основний план починається з 87 доларів на місяць, після чого ціна розраховується на основі використання та придбаних надбудов.

  Який чат на сайт краще? (експертний вибір)

  Для малого бізнесу ми рекомендуємо LiveChat Inc як найкраще програмне забезпечення живого чату. Має всі необхідні функції за розумну ціну.

  Якщо ви шукаєте універсальну платформу для маркетингу та CRM, яка також пропонує як програмне забезпечення живого чату, так і засіб для створення чат-ботів без коду, тоді не шукайте нічого, крім HubSpot. Ви можете використовувати їхній чат безкоштовно.

  Якщо ви шукаєте спеціальне програмне забезпечення для чат-ботів, рекомендуємо звернути увагу на ChatBot.com. Це одна з найкращих платформ для чат-ботів на ринку, і насправді її досить легко налаштувати в порівнянні з іншими рішеннями.

  Якщо ви хочете найняти агентів чату, але не знаєте з чого почати, рекомендуємо використовувати LTVPlus.

  Висновки та підсумки

  За стандартним функціоналом багато онлайн чатів схожі один на одного. Відмінності є, але вони криються в деталях та власних фішках деяких екземплярів. Багато видів розглянутих чатів дають 2 тижні пробного користування. Це достатньо часу для того, щоб зрозуміти, підходить обрана модель онлайн чату чи ні в індивідуальному порядку.

  Віддача від наявності онлайн чату на сайті буде тільки в тому випадку, якщо підприємець зможе вибрати варіант, що підходить під базові потреби як підприємства, так і його цільової аудиторії. При виборі важливо враховувати не тільки функціонал, а й наявність зайвих можливостей, які можуть заважати просуванню фірми і продажам. Грамотний вибір онлайн чату часом є вагомим чинником для розвитку онлайн бізнесу, а також збільшення продажів малої та середньої категорії найрізноманітніших ніш.

  Поділитися:
  24.05.2022
  3036

  Дивіться свіжі кейси:

  SEO кейси від НАС!

  Останні пости: