PROject SEO vs. COVID-19 (коронавірус)

  Почему стоит продолжать инвестировать в SEO во время пандемии коронавируса

  Чому варто продовжувати інвестувати в SEO під час пандемії коронавируса (COVID-19)

  Глобальна пандемія коронавируса жахлива, і, що ще гірше, вона зачіпає майже кожну сферу бізнесу, з якою ми стикалися до сих пір. Закриті кордони, віддалена робота, необхідність сидіти вдома, жодних громадських зібрань, закриті школи, кінотеатри та інші місця … і це тільки частина того, що відбувається. Охорона здоров’я, очевидно, стикається з найбільшими проблемами за останні століття. Крім того, у міру поширення вірусу багато компаній задаються питанням, чи зможуть вони пережити цей складний період. Деякі змінюють бізнес-стратегії, починають накопичувати кошти або навпаки – вони змушені витрачати заощадження. Вони готуються до гіршого.

  Приклад зростання трафіку по Коронавіруси на інформаційному порталі:

  приклад зростання трафіку по коронавіруси на інформаційному порталі

  Проте, варто зберегти свою позицію і не зменшувати маркетингову діяльність під час пандемії коронавируса. Якщо ви не можете дозволити собі розвивати свій бізнес зараз, нехай буде так – це абсолютно логічне рішення. У деяких випадках ви можете обмежити деякі з статей витрат (наприклад, співробітники не можуть приходити обслуговувати клієнтів, тому немає сенсу залучати їх до роботи зараз). Але вам безумовно не слід повністю відмовлятися від маркетингової діяльності. Чому?

  SEO та пандемія коронавируса – чому все ще варто інвестувати в маркетинг?

  Про що варто думати і пам’ятати при веденні бізнесу за часів коронавируса? Перш за все, про те, що пандемія коли-небудь закінчиться, а SEO і вхідний маркетинг – це довгострокова діяльність, ефективність якої ви оціните тільки через деякий час. Деякі підприємці будуть панікувати і недооцінювати вплив емоційних рішень на їх бізнес протягом наступних 6-12 місяців. Відповідно вони можуть почати втрачати трафік і позиції – це шанс для вас рухатися вперед.

  Ми підготували цікаву статтю про те, чому НЕ варто відмовлятися від SEO та маркетингової діяльності під час пандемії. У ній ми представляємо 4 причини, які на наш погляд є найвагомішими:

  # 1: SEO має і буде мати великий вплив на ваш бізнес

  Пошуковий маркетинг (як SEO, так і PPC) досягає споживача, коли він цього потребує. Що це означає? Коли потенційному клієнту потрібен той чи інший продукт або послуга – він часто вводить запит в пошукову систему. Далі він отримує конкретні результати, на підставі яких може здійснити покупку. Маркетинг в пошукових системах веде до продажів і потенційних клієнтів саме тому, що при пошуку товару або послуги споживач асоціюється з брендом.

  Навіть, якщо загальний рівень продажів продуктів або послуг зменшується через пандемію – деякі втрати можуть бути компенсовані наявністю відкритого бізнесу (якщо це можливо) і інвестиціями в його майбутнє. Краще це … ніж нічого.

  # 2: коли виникає нестача товарів або послуг … люди починають шукати рішення в Інтернеті

  Сьогодні вже можна сказати, що деякі товари в дефіциті, і знайти їх в найближчому майбутньому буде важко. Все через закриття деяких заводів (особливо в Китаї) або обмежень на перевезення і пересування людей. Так що тут говорити … На сьогоднішній день ви просто не маєте можливості зайти в магазин і купити, наприклад, кросівки. Адже магазин, просто на просто, буде закритий. І що ви будете робити в такій ситуації? Правильно, шукати в Інтернеті.

  Люди як і раніше мають потребу в продуктах і послугах, навіть якщо вони тимчасово ізольовані. В кінцевому підсумку всім набридне Megogo, серіали або новини про COVID-19. Люди почнуть шукати ознаки нормальності. Вони почнуть вірити в майбутнє, вони захочуть відійти від повсякденного життя … і навіть покращити свій купівельний настрій. А ви знаєте, що для багатьох найкращими ліками від депресії є шопінг для дівчат, а для хлопців, так як всі чемпіонати з футболу скасовані, букмекери пропонують альтернативу.))

  ставки на коронавірус

  Ось чому все ще варто бути видимим в результатах пошуку. Незважаючи на те, що думають деякі, світ на цьому не закінчується. Люди як і раніше потребують продуктів і послуг. Маркетинг в пошукових системах як і раніше є кращим способом залучити споживачів до покупок.

  # 3: Коронавірус = менше конкуренції

  Уповільнення економіки означає, що в деяких галузях буде менше конкуренції. Звучить жорстоко, але це правда. Що це означає для інших підприємств? Закриття деяких компаній, зниження інтенсивності маркетингової діяльності, призведе до того, що інші компанії (тобто ті, які будуть продовжувати інвестувати в розвиток) отримають більш легкі і швидкі видимі результати в пошуковій системі.

  Менше конкуренції = швидке збільшення ранжування в пошуковій видачі.

  # 4: Ми на 100% впевнені в цьому: пандемія пройде, і світ повернеться до нормального життя, і ваш бізнес повинен бути готовий до дій

  Зрештою, все нормалізується, пандемія пройде, і ми повернемося до реальності. Все може бути по-іншому, життя тепер буде сприйматися по-іншому, але світ з часом стабілізується. Маркетинг в пошукових системах залишиться одним з найбільш ефективних способів залучення споживачів. Ті, хто зараз реалізує ефективну маркетингову діяльність для пошукових систем, будуть готові до збільшення активності і відчують ефект, коли все нормалізується.

  Хоча загальні результати SEO можна побачити за короткий час, повна ефективність дій по оптимізації не відбувається відразу. Успішні SEO-кампанії займають багато часу – навіть кілька місяців. Але в той час, коли ми маємо справу з глобальною пандемією, компанія може робити ставку на SEO, наслідки якого будуть помітні протягом дуже довгого часу. Ці результати можуть забезпечити дохід, який так необхідний бізнесу, щоб пережити важкі часи і оговтатися в майбутньому.

  Ми рекомендуємо вам продовжити або почати агресивну маркетингову діяльність. Пошуковий маркетинг – найефективніший спосіб просування вашого бізнесу під час простою. І пандемія … на щастя, коли-небудь пройде!

  Резонанс динаміки трафіку наших клієнтів у зв’язку з карантином 2020

  Туристичні напрямки:

  динаміка трафіку в зв'язку з карантином 2020 туристичних агентств

  вплив коронавіруса на трафік туристичного агентства

  падіння трафіку туристичного напрямку через коронавірус

  Розважальні напрямки (настільні ігри, товари для спорту і т.д.):

  динаміка трафіку в зв'язку з карантином 2020 розважального напрямку

  трафік в зв'язку з карантином розважальної сфери

  вплив коронавіруса на трафік розважального напрямку

  зростання трафіку розважального напрямку через коронавірус

  Розвивайте свої інтернет-проекти разом з нами і будьте здорові!

  Команда PROject SEO

  Поділитися:
  25.03.2020
  305

  Дивіться свіжі кейси:

  SEO кейси від НАС!

  Останні пости: