Просування медичних сайтів – більше ніж ефективно!

  На сьогоднішній день практично кожна приватна медична клініка має свій сайт, що в свою чергу провокує зростання попиту на просування їх в Інтернеті. Адже з кожним днем ​​кількість потенційних клієнтів з мережі Інтернет зростає і входить в ТОП-10 найпопулярніших ключових запитів. Тому, ігнорувати основні методи просування сайту медичної клініки або центру не можна, оскільки Ви будете втрачати додаткове джерело клієнтів.

  Практично всі медичні сайти можна розділити на кілька основних груп:

  • веб-сайти аптек, які продають свої медикаменти онлайн;
  • портали та Інтернет-магазин медобладнання;
  • ресурси медичних клінік, лабораторій та приватних лікарень.

  Основні методи SEO просування медичних сайтів

  Для того, щоб визначити найбільш ефективну стратегію для розкрутки веб-ресурсу клініки або центру, спершу необхідно з’ясувати її рід діяльності і вже від цього формувати цілі, які необхідно досягти в процесі роботи. Це може бути поставка-продаж обладнання для лікарень, продаж медикаментів, надання послуг з лікування і т.д.

  У всякому разі, в незалежності від роду діяльності клініки / центру, ключовою основою в просуванні є наявність на посадочних сторінках і категоріях унікального, а головне якісного і грамотного SEO-контенту, без якого, по суті, домогтися позитивних результатах як по позиціях, так і по пошуковому трафіку практично неможливо. Крім цього для того, щоб випередити конкурентів в ТОП-10, в процесі SEO-просування необхідно, щоб ресурс мав наступні дуже важливі показники:

  • зручна і інтуїтивно зрозуміла структура каталогу товарів / послуг;
  • ретельний опис обладнання, технологій і препаратів, які використовуються;
  • детальний опис лікарів, сертифікатів, дипломів і т.д .;
  • фотографії лікарів і клініки;
  • зручна форма запису на прийом;
  • детальна контактна інформація, карта проїзду, номери телефонів та електронна пошта;
  • розділ для статей на медичну тематику;
  • можливість проконсультуватися в режимі онлайн;
  • сучасний дизайн ключових елементів посадочних сторінок.

  Як і з будь-яким іншим сайтом або інтернет-магазином, першим етапом в процесі просування є проведення комплексного технічного і seo-аудиту. Потім йде збір і опрацювання семантики для посадочних сторінок, їх внутрішня оптимізація (мета-теги, заголовки, підзаголовки, контент, перелінковка). Більш детальна послідовність і перелік основних робіт в ході просування сайту медичної клініки Ви можете побачити на схемі наданій нижче.

  Розкрутка медичного центру або клініки

  При рівні конкуренції, який має на даний момент в пошукових системах Google і Яндекс, в даній тематиці без допомоги професіоналів Вам практично не обійтися. Самостійно Ви не зможете проаналізувати конкурентів в ТОП-10 пошукової видачі і на основі цього аналізу вибрати найбільш ефективну стратегію розвитку веб-ресурсу в Інтернеті.

  В процесі просування сайту медичної клініки або інтернет-магазину, який займається продажем-постачанням обладнання для лікарень і приватних клінік, повинен підвищитися рівень довіри до сайту з боку пошукових систем, а також лояльність користувачів, які будуть конвертуватися в потенційних клієнтів.

  Завдяки правильно обраній стратегії розвитку, впізнаваність медклініки або центру повинна підвищуватися з місяця в місяць. Саме на це ми спираємося в процесі просування сайту медичних послуг в Інтернеті. Тобто, іншими словами – ми прагнемо перетворити користувача в клієнта. Адже привести на сайт юзера – це одна частина роботи, а ось перетворити його в потенційного клієнта – друга, причому більш складна ніж перша. Для більш зрозумілого сприйняття цієї інформації ми коротко опишемо базові етапи користувача, який вперше зайшов на Ваш ресурс:

  1. знайомиться з необхідними для нього послугами;
  2. цікавиться ціною послуги;
  3. виходячи з того, підходь йому ціна чи ні, шукає відгуки від пацієнтів про роботу лікарів як на самому сайті, так і на інших сторонніх ресурсах використовуючи для цього пошукові системи;
  4. наступним етапом є прийняття користувачем рішення – чи буде він записуватися на приймемо чи ні.

  Тому, виходячи з таких етапів поведінки середньостатистичних відвідувачів, в процесі просування медичних сайтів ми приділяємо особливу увагу не тільки внутрішньій і зовнішньій оптимізації, а й працюємо з юзабіліті і крауд-маркетингом, щоб разом з підвищенням позицій веб-ресурсу в пошукових системах, ще й збільшити довіру користувачів і зробити перебування на посадковій сторінці зручним і інформативним.

  На скріншоті нижче показана інформативна сторінка, яка допомагає користувачеві вибрати медичне обладнання та робить користувача більш лояльним до продавця.

  Screenshot_1

  Чого чекати від просування сайту послуг медичної клініки?

  Весь комплекс робіт, який проводиться з сайтом для розкрутки його в пошукових системах, дає можливість розширити аудиторію за рахунок високих позицій по ряду ключових запитів. Але все ж для того, щоб домогтися гарних результатів за цільовим трафіком і по позиціях, необхідно вибрати правильну стратегію розвитку проекту, а це вже залежить від досвіду в даній сфері, розуміння специфіки алгоритмів ранжування і вміння аналізувати конкурентів. При правильному і ефективному підході до питання просування медичного сайту клієнт отримує:

   • цільове джерело нових клієнтів;

   • перетворення нових клієнтів в регулярних;
   • підвищення впізнаваності клініки і її іміджу в Інтернеті;

  Поділитися:
  01.03.2018
  376

  Дивіться свіжі кейси:

  SEO кейси від НАС!

  Останні пости: