Топ 6 причин замовити SEO при створенні сайту

  seo при создании сайта

  Прийнявши рішення створити сайт, клієнт, в першу чергу, звертається до кого? Ви, звичайно ж, дасте відповідь, що в компанії, що займаються розробкою веб-ресурсів. І тільки після того, як сайт пройде кілька етапів розробки, буде схвалений замовником, запущений в роботу, Ви задумаєтеся над залученням SEO-фахівців для оптимізації його роботи. Адже «сирий» сайт, яким би гарним не був його дизайн або систематизованою структура, не буде залучати багато відвідувачів. Рідко в яких випадках інтернет-ресурс сам по собі піднімається в ТОП-видачі та приводить до Вас нових клієнтів. Таке трапляється в поодиноких випадках, якщо ніша повністю неконкурентна, тобто поки в даній галузі функціонують невелика кількість сайтів. У більшості ж випадків знадобиться допомога зі сторони. А як тільки Ви звернетеся до SEO-фахівця, доведеться готуватися до додаткових витрат на роботи по оптимізації ресурсу під вимоги пошукових систем. Адже давно минув той час, коли створювався «сайт заради сайту». Сьогодні створюється «сайт, який відповідає вимогам пошукових систем і цікавий для відвідувача». А чи не логічніше буде запросити SEO при створенні сайту? У цій статті ми якраз хочемо поділитися досвідом і власними спостереженнями, які стали результатом багатьох років роботи з клієнтами, що займаються діяльністю в різних сферах.

  seo на етапі розробки сайту

  Навіщо потрібно SEO на етапі розробки сайту?

  На жаль, на сьогоднішній день тільки 7% замовників України вважають важливим SEO перед запуском сайту, а не після того, як ресурс почав свою ходу світом інтернет-маркетингу.

  Економія в перспективі

  Ви здивуєтеся, але заплативши на етапі розробки більше, в подальшому такі клієнти заощаджують:

  • час – немає необхідності залучати програмістів, верстальників для того, щоб впровадити додаткові рекомендації по сайту від SEO-фахівців для оптимізації сайту під вимоги Google і Яндекс. Адже це вже зроблено в процесі розробки ресурсу. Можна відразу приступати до виконання основних робіт: контентне наповнення сайту унікальними статтями на категорії і товари, закупівля посилань, робота над юзабіліті, аналітика та ін. Це дозволить швидше відчути реальну ефективність SEO;
  • гроші – роботи цих же програмістів і верстальників рідко входять у вартість робіт СЕО-фахівців. Вони вимагають додаткових витрат ресурсів, що природним чином тягне за собою і збільшення бюджету на розкрутку проекту.

  Внутрішня оптимізація: чи як ще задіяти SEO при створенні сайту

  Якщо Ваш проект вже запущений в роботу, звернувшись в СЕО-компанію, перше, що буде Вам запропоновано – це проведення великого аудиту сайту. Але, залучаючи фахівців на етапі створення, Ви вже отримаєте ресурс, який точно буде відповідати вимогам пошукових систем. Фахівці проведуть ряд робіт по перевірці з наданням рекомендацій по налаштуванню, включаючи наступні:

  • robots.txt;
  • Sitemap.xml;
  • 301 редиректу;
  • 404 помилки;
  • 5 ** помилки;
  • перевірка верстки;
  • перевірка HTTP / HTTPS;
  • перевірка ЧПУ;
  • теги і мета теги;
  • мікророзмітки;
  • перевірка канонічних сторінок і сторінок пагінацію;
  • перевірка швидкості завантаження;
  • оптимізація зображень;
  • адаптивність під мобільні пристрої;
  • кроссбраузерность;
  • перевірка на биті посилання;
  • та інші.

  Аналіз конкурентів

  seo перед запуском сайту

  Звичайно, більшості замовників відомі сайти конкурентів, вони навіть неодноразово їх відвідували, аналізували, щоб зробити власне дітище не гіршим, а тільки кращим. Але так Ви можете тільки вибрати стиль власного сайту, можливо, отримати підказку щодо ефективної та зрозумілої відвідувачеві структури. Але навряд чи, не маючи спеціальних навичок, зможете дізнатися, які ефективні СЕО-прийоми використовуються для того, щоб сайти-конкуренти займали високі позиції в ТОП-видачі. А ось підключаючи команду SEO при створенні сайту, Ви отримуєте багато додаткової інформації, яку відразу можна задіяти на етапі розробки ресурсу.

  Правильна побудова ресурсу

  Основа майбутньої структури сайту – це дерево запитів, побудоване за допомогою спеціальних кластерів. Така структура допоможе організувати навігацію, каталог, візуально виділити найбільш важливі сторінки. Для цього знадобиться зібрати семантичне ядро, спираючись на інформацію про конкурентів, і, загалом, на аналіз обраної ніші. Зібрані запити необхідно розподілити в категорії і підкатегорії. Може здатися, що це не початкове завдання, а вже середина робіт, які слідують після розробки сайту. Але потрібно усвідомлювати, що Ви, як Замовник, в першу чергу, повинні представляти, як буде виглядати кінцевий продукт. І тільки маючи структуру сайту, адаптовану під специфіку потенційного клієнта і обрану нішу, можна приступати до програмування. Саме тому, замовляючи створення сайту, SEO просування повинно стати базою всіх подальших робіт.

  Можливість запуску сайту з уже існуючим контентом

  Якщо вже створена структура сайту, підібрано семантичне ядро, чому б не розпочати написання унікального контенту. Це дає декілька переваг. По-перше, запущений в роботу сайт вже буде наповнений статтями, оптимізованими під вимоги пошукових систем. По-друге, кожна оптимізована сторінка сайту буде індексуватися і потрапляти в видачу на більш вищі позиції, оскільки вона буде виглядати більш якісною і корисною для користувачів в інформаційному плані. По-третє, після запуску можна буде зосередити увагу і вкласти фінансові ресурси на інші важливі завдання, щоб ще більше підвищить ефективність SEO.

  Новий сайт – зручний і простий для користувача

  ефективність seo

  Маючи інформацію про конкурентів і аналіз попиту, семантику, SEO-фахівець допоможе побудувати грамотну структуру. Для цього формується ментальна карта на підставі кластерних запитів, позначаються пункти каталогу, які розташовуються в порядку частотності або маржинальність.

  Висновок

  Використання SEO на етапі розробки сайту – одна з нових тенденцій в світі інтернет-маркетингу, яка тільки набирає свою популярність. Результатом колаборації робіт творців проекту і фахівців по пошуковому просуванню стає ресурс, який на витоку зародження вже відповідає вимогам пошукових систем. А саме вони, а також користувачі, на сьогоднішній день, є вирішальним фактором успіху бізнесу в Інтернеті. Фахівці компанії «PROject SEO» завжди радять своїм новим клієнтам, що звернулися за розробкою сайту, задіяти і SEO, щоб отримати максимальні результати.

  Поділитися:
  06.02.2019
  260

  Дивіться свіжі кейси:

  SEO кейси від НАС!

  Останні пости: