Які перспективи відкриває корпоративна пошта для домену?

  корпоративная почта

  Однією з основних складових ведення ділових відносин між замовником і виконавцем, контрагентами, партнерами, є листування. Правда, в сучасному світі ми не відправляємо листи голубами, і рідко користуємося послугами поштової служби. Адже набагато швидше можна вирішити всі питання за допомогою електронної пошти. Написав листа, відправив і відразу отримав відповідь. Сучасна корпоративна пошта істотно спрощує комунікативні процеси, дозволяє оптимізувати спілкування, заощадити настільки важливий для ділових людей час. Тому вкрай необхідно забезпечити безперебійну роботу корпоративної пошти.

  Корпоративна пошта працівників: професійний підхід до вибору

  як створити корпоративну пошту

  Беззаперечно, сьогодні практично кожна людина, котра активно користується Інтернетом, має власну електронну скриньку. У багатьох відразу виникає наступне питання: «Чим відрізняється корпоративна електронна пошта від особистої?». Технічно відмінностей немає. Але є кілька переваг, які отримує як керівник, так і його співробітники. Поштова адреса, що підключений до домену сайту, має такі плюси:

  1. Розширені можливості отримання назв поштових скриньок, які добре запам’ятовуються. Використовуючи пошту загального доступу, досить важко буде зареєструвати назву, що підходить під Ваші цілі, оскільки поштовими доменами користуються мільйони користувачів по всьому світу. А ось, підключивши пошту до домену свого сайту, отримуєте практично необмежену кількість варіантів. Для прикладу, електронна скринька з назвою manager@gmail.com, напевно, вже давно зайнята. Використовуючи ж корпоративну адресу пошти, можна отримати скриньку з ім’ям, наприклад, manager@project-seo.net.
  2. Для багатьох компаній створення корпоративної пошти – це одна з важливих складових формування політики компанії. Це і представницький імідж, і візитна картка, і навіть свого роду реклама.
  3. Можливість отримання необмеженої кількості корпоративних скриньок. Якщо Ваша компанія буде розвиватися, то, швидше за все, буде збільшуватися і штат співробітників. Корпоративна пошта зі своїм доменом дозволяє реєструвати необмежену кількість користувачів. Найчастіше в назві скриньки використовуються ім’я і прізвище співробітника або його посада.
  4. Можливість постійного контролю. Керівники організації мають повний доступ до всіх скриньок, зареєстрованих на власному домені. Тому в разі виникнення підозр у некомпетентності співробітника, в несумлінному виконанні поставлених завдань або просто, якщо виникла необхідність перевірити пошту співробітника, керівник має на це повне право.
  5. Диференціація особистих і робочих листувань. Як співробітники, так і керівники, маючи корпоративні поштові скриньки, можуть розмежувати робочу переписку з особистими справами.

  Як створити корпоративну пошту?

  Організувати корпоративну пошту можна двома способами:

  • використовуючи власний сервер для відправки / прийняття пошти;
  • використовуючи сторонній сервіс.

  Другий варіант більш поширений і, що важливо, більш безпечний. Тому фахівці компанії PROject SEO самі користуються аккаунтом на сторонньому сервісі і своїм клієнтам рекомендують даний варіант..

  корпоративна пошта gmail

  Зареєструвати корпоративну адресу електронної пошти пропонують багато компаній: Google, Яндекс, Mail.ru, Office 365 та інші. Найвідоміші поштові сервіси в Україні – це Google і Яндекс. Корпоративна пошта Gmail – це додатковий інструмент Google Apps for Business, корпоративна пошта Yandex – зручний сервіс «Пошта для домену». Основна перевага Яндекса в можливості реєстрації великої кількості безкоштовних скриньок. У випадку з поштою від Google, то тут всі поштові скриньки платні. І ціна з урахуванням курсу долара на сьогоднішній день досить висока – 5 $ за одну скриньку (одного користувача). З першого погляду може здатися, що це небагато. Але, якщо потрібно 10 скриньок, то це 50 $ в місяць, відповідно за рік набігає 600 $. Виняток тільки надається освітнім установам, і то в кількості десяти безкоштовних скриньок.

  корпоративна пошта yandex

  Створити корпоративну пошту на Яндексі або Google зовсім не складно. Для цього будуть потрібні наступні дії:

  • отримати MX-записи від поштового сервісу;
  • пройти авторизацію в панелі управління доменом, видалити існуючі MX-записи;
  • створити новий MX-запис і зберегти зміни.

  Пройшовши реєстрацію, користувач отримує власний аккаунт для управління корпоративними скриньками. Уже з перших днів користування Ви відчуєте переваги в дії, зможете автоматизувати маркетинг, налагодити корпоративну переписку і спростити управління виробничими процесами.

  Поділитися:
  07.02.2019
  1030

  Дивіться свіжі кейси:

  SEO кейси від НАС!

  Останні пости: