Як отримати API ключ для Google Maps

  key for google maps api

  Використання сервісу Google Maps або Google карт з 2020 роки без додавання спеціалізованих API ключів не підтримується. У зв’язку з цим у багатьох компаній виникає наступна проблема. А саме помилки в завантаженні розташування на Google картах. Щоб відновити коректну роботу свого сайту, і бізнесу в цілому, рекомендується придбати спеціальний Google Maps API ключ.

  Також багато хто незадоволений тим, що використання сервісу з 2020 стало платним. Але є при цьому можливість видачі безкоштовних 200 доларів на використання лімітів для карт. При використанні квоти без перевищення допустимого порогу, використання буде як і раніше безкоштовним. Але і тут є підводні камені у вигляді необхідності прив’язки карти або інших платіжних реквізитів, бажано з ідентифікованим аккаунтом.

  Що потрібно зробити, щоб отримати ключ для карт?

  як отримати ключ для карт

  Багато новачків на сервісі Google плутаються, коли виникає необхідність придбання API ключа. На ділі ця процедура не складна і складається з декількох простих і послідовних кроків:

  • В першу чергу, необхідно завести або відновити свій обліковий запис в системі Google. Створення займе кілька хвилин, воно просте і безкоштовне. У більшості сучасних фрілансерів і підприємців обліковий запис цього гіганта вже є.
  • Потім необхідно перейти за цією адресою: https://cloud.google.com/maps-platform/. І натиснути кнопку початку або старту. У діалоговому вікні вибирається кнопка MAPS або Карти. Далі натиснути на кнопку продовження операції.

  початок отримання ключа

  • Якщо ключ створюється в перший раз, то спочатку необхідно буде створити свій проект на ресурсі. Для цього вводиться назва проекту, користувач погоджується з умовами співпраці, потім натискаються дві кнопки згоди і переходу на наступну операцію.

  як отримати ключ для карт

  • Обов’язковим і важливим кроком є ​​підключення реквізитів, за допомогою яких клієнт планує проводити оплату. При відсутності такого бажання є альтернатива. Можна в банку або платіжній системі створити карту віртуального формату, перевести на неї 1 долар і використовувати її. Такий крок убезпечить справжні карти від несанкціонованих платіжних операцій.

  створення платіжного облікового запису

  • Наступним кроком необхідно вибрати свою країну проживання і погодитися з правилами.

  вибір країни

  • Далі потрібно грамотно заповнити поля. Вказати тип аккаунта, адресу компанії або фіз. особи і його ім’я.

  заповнення аккаунта

  • Потім ввести дані кредитної або віртуальної карти, в тому числі і код CVV. Google – надійна система і турбуватися за безпеку здійснюваних операцій не варто.

  способи оплати

  • Потім потрібно натиснути на кнопку безкоштовного використання пробного періоду. Система автоматично перевірить коректність введених даних, списавши з неї раніше обумовлений долар. Після ідентифікації долар повертається на карту через певний проміжок часу. Якщо підключений платіжний профіль, на нього будуть щомісяця нараховуватися безкоштовні ліміти, які потім можна буде використовувати для роботи з картами.

  Після здійснення цих кроків можна буде отримати безкоштовний API ключ. Його можна скопіювати до себе на будь-який носій або в соціальну мережу з надійно захищеним профілем. API ключ стане в нагоді для подальшої коректної роботи відображення карти на Вашому сайті щоб визначити своє місцезнаходження.

  Фахівці радять включити ряд обмежень на API ключ. Такий підхід захистить від використання третіми особами, наприклад, після злому аккаунта, що буває, на жаль, не так вже й рідко. Для установки цих обмежень буде потрібно вкладка Захист облікових даних. У вкладці допустимих типів додатків необхідно вибрати НТТР джерела і вставити сайт в потрібному вигляді.

  Обов’язково необхідно перевірити доступність сайту по використовуваному доменному імені. Якщо залишити поле недоторканим, то ключ буде можна використовувати при роботі з абсолютно будь-яким сайтом. Далі необхідно перейти на сусідню вкладку допустимих API і ввести Maps JavaScript API.

  За допомогою даних простих кроків можна легко отримати ключ, який позбавить надалі від безлічі проблем в роботі сайту. Особливо того, на якому використовується визначення місця розташування за допомогою Google Карт.

  < Попередня стаття
  Карта сайту (Sitemap): html і xml
  Наступна стаття >
  Що таке бенчмаркетинг?
  Поділитися:
  21.02.2020
  229

  Дивіться свіжі кейси:

  SEO кейси від НАС!

  Останні пости: