Як працює і скільки займе просування в топ Google

  top google

  Створивши новий Інтернет-ресурс чи прийнявши рішення підвищити SEO-трафік на вже існуючий сайт, Вас, безсумнівно, зацікавить, скільки часу займе просування сайту в Топ. Адже, чим вище сайт в видачі, тим більше потенційних клієнтів його відвідає, залишить заявку, зробить покупку, що призведе до зростання прибутку.

  Цікавим є той факт, що жоден SEO-фахівець з високим рівнем кваліфікації не скаже Вам точно, скільки займе просування сайту Топ 3, Топ 5 або Топ 10. Якщо ж хтось вкаже Вам чіткі терміни, то, швидше за все, така компанія буде «накручувати» трафік неприродним шляхом, що рано чи пізно призведе до того, що пошукова система відправить Ваш ресурс в бан. Кваліфікований же фахівець скаже, що швидкість росту позицій сайту залежить від сотень чинників. І ось на ці фактори можна вплинути, провівши СЕО-аудит сайту, идентифікувавшиі ліквідувавши всі помилки і далі, працюючи над комплексним просуванням ресурсу.

  просування в топ google

  Фактори просування сайту в Топ

  Існує один фактор, на який не може вплинути ні SEO-спеціаліст, ні замовник, ні навіть сама пошукова система. І це вік сайту. Чим старший Ваш ресурс, тим вище рівень довіри до нього пошукової системи. Так, якщо Ви тільки створили сайт, а у конкурентів домен ресурсу зареєстрований 2-3 роки тому, то для досягнення результатів доведеться добре попрацювати. А ось кілька таких аспектів, що мають не менше значення в процесі просування – це вже те, на що варто звернути увагу.

  Розглянемо що безпосередньо впливає на SEO-просування в Топ:

   1. Конкуренція. Напевно, сьогодні важко знайти тематику в Інтернеті, в якій не працює хоча б один ресурс. Якщо ж взяти популярну сферу (наприклад, продаж побутової техніки, косметики, меблів), то тут рівень конкуренції дуже високий. Власники ресурсів вкладають кошти на просування давно і на регулярній основі. Відповідно просування в Топ Google зажадає значних ресурсів. З боку SEO-оптимізатора буде проведено аналіз конкурентів, тобто, повне вивчення робіт, що проводяться за проектом, для формування подальшої стратегії розкрутки інтернет-ресурсу.
   2. Вивчення алгоритмів роботи пошукових систем. Це швидше робота СЕО-спеціаліста. Пошукові роботи постійно вдосконалюють алгоритми аналізу сайтів, фільтри, посилюють і створюють нові фактори, що впливають на просування сайту, тому потрібно завжди вивчати і застосовувати нові методики по роботі з ресурсами, а також використовувати отриманий досвід роботи з іншими сайтами. Пошуковики звертають увагу на: якість контенту, швидкість завантаження сайту, якість маси посилань, відсоток відмов і багато іншого.
   3. Бюджет. Якщо Ви хочете отримати кращі результати від просування, то варто враховувати, що роботи хороших фахівців просто не можуть коштувати дешево, тим більше, якщо Ви замовляєте комплексне просування сайту в Топ Яндекса і Google. Ваш бюджет буде розділений на кілька статей. Перша – безпосередня оплата за роботу SEO-фахівця, яка включає ведення проекту, оптимізація цільових сторінок сайту, рекомендації з розвитку проекту та їх впровадження на ресурс і багато іншого. Друга стаття витрат – це закупівля посилань. Використовувати варто тільки якісні посилання, які дійсно збільшать авторитет ресурсу і дозволять збільшити кількість переходів на Вашу сторінку. Не радимо економити на жодній з цих статей витрат, якщо Ви хочете досягти дійсно високих результатів і перегнати своїх конкурентів.

  пошукове просування в топ

  1. Системність проведення робіт. Варто враховувати, що роботи з боку SEO-фахівця – це цілий комплекс маніпуляцій, спрямованих на результат. І важливо, щоб всі роботи проводилися згідно з попередньо обговореним планом. Щомісяця фахівець відправляє клієнту звіт, в якому описаний перелік проведених робіт в попередньому звітному періоді, план на наступний період і рекомендації з розвитку проекту. Важливо, щоб між роботами не було великих інтервалів. Тільки стабільна і системна робота над ресурсом може гарантувати ефективне просування сайтів в Топ Google.
  2. Поведінкові чинники. Іноді навіть найбільш професійному фахівцеві важко передбачити людський поведінковий фактор. А саме на такі фактори звертають особливу увагу пошукові роботи Яндекс і Google. Те, скільки часу відвідувач провів на ресурсі, наскільки «глибоко» перейшов по сторінках сайту, повернення до видачі, клікабельність сніпета і багато іншого. Вплинути на поведінкові фактори можна тільки при професійному аналізі всіх отриманих метрик, які встановлені на сайт, і впровадженням правок по сайту, які можуть дозволити зробити перебування користувача на сайті максимально комфортним і простим.

  seo просування в топ

  Тому SEO-просування сайту в Топ – це обов’язкові роботи по приведенню сайту до рекомендацій пошукових систем, наповненню ресурсу якісним контентом, роботою із зовнішніми факторами, швидкістю роботи сайту та створення всіх умов, які стимулюють користувача залишитися на сайті, вивчити інформацію, замовити послугу або купити товар. А це прямий шлях до підвищення прибутку.

  Поділитися:
  29.11.2018
  293

  Дивіться свіжі кейси:

  SEO кейси від НАС!

  Останні пости: