Чому ваш профіль Google Бізнес заблокували і як зняти блокування?

  як розблокувати профіль Google Business

  Ваш Google Business заблоковано? Ось деякі поширені моменти, які можуть спричинити блокування, і що потрібно зробити для відновлення роботи.

  Бізнес-профіль Google – найкращий спосіб для локальної компанії знайти клієнтів через карти Google. І для багатьох наявність профілю Google часто є єдиною локальною стратегією SEO, основним способом просування свого бізнесу в інтернеті. Тому, коли представник компанії входить до Адміністратора профілю компанії або читає листа про блокування профілю, а дзвінки перестають надходити, вся компанія переходить у режим паніки. Часто виникає думка про те, що ми нічого не робили, профіль існував багато років без жодних попереджень про блокування.

  google bussines заблоковано

  Але проблема в тому, що Google має певні правила, яких повинні дотримуватися всі компанії. І те, що бізнесу досі сходило з рук їхнє порушення, не означає, що зрештою його не зловлять. Після чого просто забанять! Причин може бути кілька – або піймав Google, або конкурент, або хтось інший повідомив про порушення через форму. А найцікавіше, що коли ваш бізнес-профіль зупиняється або вимикається, Google не повідомляє чому.

  Як власник компанії, ви повинні знати, розуміти та дотримуватися рекомендацій щодо відображення інформації про бізнес від Google. Google часто оновлює ці умови обслуговування, хоча зазвичай оновлення незначні. Важливо перевіряти цей документ хоча б раз на кілька місяців на наявність змін, які можуть вплинути на відповідність даних у вашому обліковому записі Google Business.

  Отже, що робити, коли профіль Google Business заблоковано?

  Спочатку потрібно вивчити всі рекомендації щодо заповнення облікового запису та контентом з обмеженим доступом, щоб визначити, які правила він порушує. Також подумайте, які зміни були внесені до бізнес-профілю безпосередньо перед блокуванням. Чи могли вони викликати зупинку?

  Після блокування облікового запису ви повинні з’ясувати, які правила порушує ваш профіль, виправити порушення та надіслати форму запиту на відновлення.

  Після цього слід очікувати відповіді від служби підтримки Google Бізнес із наступними інструкціями щодо відновлення роботи облікового запису.

  ТОП-7 причин блокування профілю Google Business

  Існує кілька основних причин, за якими бізнес-профілі Google блокуються. Це:

  • використання зловживань, які підприємства допускають помилково чи навмисно;
  • іноді бізнес-профіль блокується просто помилково. Наприклад, якщо бізнес помилково потрапляє в «зачистку» призупинення, коли Google розправляється з особливо спамною галуззю;
  • внесення власником будь-яких змін до бізнес-профілю, до яких Google ставиться з підозрою, результатом чого є призупинення.

  Щоб допомогти розблокувати обліковий запис, фахівці PROjectSEO підготували деякі поширені причини блокування.

  • Галузі спаму/категорії високого ризику

  Деякі категорії вважаються спамом або повідомленнями з високим ризиком. Ці категорії відомі спам-профілями та шахрайськими або підробленими бізнес-профілями. Google уважно стежить за цими галузями і часто припиняє роботу профілів, особливо якщо вони порушують найменші правила.

  Деякі з цих категорій бізнесу включають:

  • Гаражні ворота.
  • Сантехніки.
  • Слюсарі.
  • Нерухомість.
  • Страхування компанії.
  • Юристи.
  • Боротьба зі шкідниками.
  • ОВіК.
  • Обрізка/посадка дерев.
  • Ландшафтні дизайнери
  • Реабілітаційні центри тощо.

  Якщо ви належите до групи з високим рівнем ризику, ваш бізнес-профіль вже під наглядом, тому обов’язково потрібно дотримуватись рекомендацій.

  • Назви компаній, заповнені з використанням ключових слів

  Для Google додавання частотних ключових запитів до назви компанії є особливо спамним. Google нарешті починає розуміти це. Насправді з оновленням алгоритму Vicinity дослідження показують, що деякі компанії з ключовими словами у своїх назвах впали в рейтингу. А наші клієнти на початку березня 2022 року зіштовхнулися із проблемою масового блокування акаунтів. Основна причина – саме наявність КС у назві компанії. Так що зараз не рекомендуємо наповнювати назву, а також опис вашої компанії в Google Business ключовими словами!

  Відповідно до рекомендацій Google:

  «Щоб допомогти клієнтам знайти вашу компанію в інтернеті, вкажіть її точну назву. Ваше ім’я має відображати реальну назву компанії, яка постійно використовується на вивісці вашого магазину, веб-сайті, у мерчі та відоме покупцям.

  Додавання непотрібної інформації у назву вашої компанії не допускається і може призвести до припинення дії бізнес-профілю».

  • Використання абонентської скриньки “Укрпошти” або адреси відділення “Нової пошти”

  Бізнес-профіль Google призначений для місцевих компаній, які обслуговують клієнтів у своїх офісах, або для місцевих компаній, які виїжджають до клієнтів. Давайте будемо чесними: ви не можете вести бізнес із поштового відділення чи магазину поштової чи логістичної служби.

  Згідно з правилами Google:

  “Поштові скриньки, розташовані у віддалених місцях, неприйнятні.”

  • Компанія використовує адресу коворкінг-центру або віртуального офісу

  Вказання в обліковому записі адреси «віддаленого розташування», адреси віртуального офісу та коворкінгу можуть бути проблематичними.

  По-перше, віртуальні офіси зазвичай використовуються просто як поштова адреса. Тому віртуальні офіси чи компанії, які дають вам поштову адресу, не годяться.

  Здебільшого Google не блокує адресу коворкінг-центру зі справжньою бізнес-локацією, якщо:

  • Ви орендуєте виділене приміщення (бажано виділений офіс).
  • Розмістили вивіски вашої компанії за межами цього виділеного офісного приміщення, щоб клієнти могли знайти ваше місцезнаходження (постійні вивіски).
  • Ваш персонал (не персонал коворкінгу) знаходиться там у робочий час.

  Таким чином, здебільшого коворкінг-адреси не можуть мати бізнес-профіль Google.

  Давайте подивимося на приклад.

  Коворкінг-центр у Львові здає в оренду приватні офіси, а також віртуальні офіси та коворкінги. Якщо ви шукатимете цю адресу та номер офісу в інтернеті, ви знайдете кілька компаній з такою ж адресою та номером офісу.

  Про що це свідчить? Всі ці підприємства ділять цей простір (тобто працюють разом). Жоден з них не має права на бізнес-профіль Google і всі вони ризикують бути заблокованими в Google Business.

  Відповідно до рекомендацій Google:

  “Якщо ваш бізнес орендує фізичну поштову адресу, але не працює за межами цього місця, також відомого як віртуальний офіс, це місце не підходить для бізнес-профілю.

  Підприємства не можуть вказати офіс у коворкінгу, якщо цей офіс не має чітких вивісок, не приймає клієнтів у робочий час та не укомплектований вашим бізнес-персоналом у робочий час”.

  • Компанія у сфері обслуговування (Service Area Business) відображає свою фізичну адресу в обліковому записі

  Якщо ви є власником бізнесу у сфері обслуговування, то, швидше за все, керуєте ним з дому або іншого місця, куди клієнти не можуть потрапити. Ви (або ваші працівники) йдете до своїх клієнтів та обслуговуєте їх на місці. Оскільки нікому не потрібно прокладати маршрут до місця роботи, Google не хоче, щоб адреса вашої компанії відображалася на Картах Google. Тому Google не дозволяє компаніям зі сфери обслуговування показувати свою фізичну адресу у своїх бізнес-профілях Google.

  Припустимо, ви працюєте в зоні обслуговування й у вас немає вітрини з постійною вивіскою та працівників, які працюють у вас у робочий час. У такому разі ваша службова адреса не може бути вказана у профілі Google Business.

  • Online-Only бізнес

  Бізнес-профілі Google призначені для локальних компаній, які обслуговують місцевих клієнтів. У вас інтернет-магазин чи бізнес, де не потрібно зустрічатись із місцевими клієнтами? Тоді ви не маєте права на отримання Google Business Profile.

  За даними з посібників:

  «Бренди, організації, послуги та інші компанії, що працюють лише в Інтернеті, не мають права на бізнес-профілі».

  • Два підприємства мають однакові адреси

  Така ситуація може виникнути, якщо у вас є домашня справа або бізнес у зоні обслуговування, який намагається відкрити більше однієї компанії на домашню адресу.

  Наприклад, у власника бізнесу є компанія з ремонту вдома та промислового альпінізму. Замість створення одного облікового запису Google Бізнес та вибору різних категорій послуг він може зареєструвати кілька профілів. Швидше за все таке порушує призведе до блокування.

  Якщо у вас є підприємства зі схожими або пов’язаними послугами, краще створити юридичну особу, яка охоплює їх усі. Потім використовувати категорії Google Business Profile, додати послуги до бізнес-профілю, а докладно описати послуги компанії на сайті.

  Підтвердження з інструкцій:

  «Підприємства у зоні обслуговування або підприємства, які обслуговують клієнтів на виїзд, повинні мати один профіль для центрального офісу або місця із виділеною зоною обслуговування».

  Блокування облікового запису в Google Business – це перевірка реальності

  Майте на увазі, що цей список не є вичерпним переліком проблем із бізнес-профілем Google, які можуть призвести до блокування. Є і багато інших поширених причин, через які ваш профіль може бути заблокований. Але основна суть: дотримуватися інструкцій, і вам не доведеться турбуватися ні про що з цього.

  Поділитися:
  08.04.2022
  837

  Дивіться свіжі кейси:

  SEO кейси від НАС!

  Останні пости: