Ведемо боротьбу з інтернет-тролями: 10 ефективних та перевірених тактик

    как бороться с троллями

    Сучасне прокляття Інтернету – це тролі. Але щоб вони не зіпсували вам день, репутацію перед іншими клієнтами або читачами блогу, з ними потрібно правильно боротися. З нашими порадами ви навчитеся знищувати онлайн-тролів і не допускати їхнього повернення.

    Зміст:

    Що це за тролі і чому їх варто побоюватися

    Інтернет-троль, за визначенням Вікіпедії, це:

    «… Людина, яка публікує підбурювальні, нещирі, які відхиляються або й зовсім не належать до теми повідомлення в онлайн-спільноті (наприклад, у групі новин, форумі, чаті чи блозі) з наміром спровокувати читачів на демонстрацію емоційної реакції, або маніпулювати сприйняттям інших».

    Простіше кажучи, інтернет-троль – це той, кому приносить величезне задоволення засмучувати, принижувати інших користувачів у мережі.

    Що більше людей вони відзначать, то краще. Тролі люблять сарказм та образи, і вони існують з того часу, як існує Інтернет.

    На жаль, тролі наших часів переросли в набагато злішу силу, повну ненависті, порівняно з оригінальними жартівниками, які були поширені ще в 90-х роках. Крім того, кількість серйозних зіткнень, таких як кіберзалякування, фізичні загрози, переслідування, сексуальні домагання тощо, на жаль, збільшилась.

    Ось чому сьогоднішня тема є настільки актуальною.

    У цьому пості ви дізнаєтесь від фахівців компанії “PROject SEO”, як визначити, що ви зіштовхнулися з інтернет-тролінгом, і знайдете список порад, які можна додати до свого арсеналу, щоб ви були готові відразу ж розібратися з провокаторами та захистити свій душевний спокій .

    Попереджувальні знаки того, що ви маєте справу з інтернет-тролем

    Ось деякі з ознак того, що ви маєте справу з тролем:

    • Ігнор реальних свідчень: тролі сумнозвісні тим, що ігнорують факти і подвоюють свою позицію, або взагалі перенаправляють на нову тему.
    • Інтернет-тролі не відрізняються особливою творчістю. Вони часто чіпляються за останні образи та використовують їх у будь-якій ситуації.
    • Перенаправлення тем: це старий метод тролінгу, який все ще використовується в чатах та на форумах. Тролі люблять робити зауваження не по темі, щоб спробувати відвернути користувачів від обговорення. Вони також публікуватимуть сторонні зображення чи меми.
    • >Поблажливий тон: «Чому ти сердишся, брате?». Тролі люблять розпалювати вогонь, а потім поводитися зневажливо, коли люди зляться, що тільки викликає ще більше розчарування. І вони це знають.
    • Надмірне перебільшення: хоча більшість людей використовують слова, які є абсолютними, для тролів немає золотої середини. Все має бути лише чорним чи білим. Замість того, щоб говорити “часто” або “іноді”, вони скажуть “завжди” або “ніколи”.

    Більшість із тролів не наважилися б вступити в пряму конфронтацію віч-на-віч. Але через екран комп’ютера немає жодних реальних наслідків, які б змусили їх двічі подумати, перш ніж випустити назовні свою внутрішню гидоту.

    Перемога над інтернет-тролями можлива за допомогою цих 10 методів

    Тролі невибагливі – вони будуть націлені на людей, компанії, знаменитостей, політиків… будь-кого. Якщо ви в Інтернеті, ви можете стати жертвою для троля.

    Ось як їх можна вимкнути.

    1. Не демонструйте свої емоції

    Не демонструйте свої емоції

    Класичне інтернет-прислів’я, як і раніше, має свої переваги. Тролі досягають успіху в емоційній реакції на їхні провокації.

    Стримати себе може бути складно, але не підливайте олії у вогонь.

    Якщо ви не вступите в бій, ми сподіваємося, що троль пройде повз.

    2. Будьте босом! Тролі заборонені

    Якщо ви відповідаєте за платформу – чи це ваш профіль у соціальних мережах, дискусійний форум, блог тощо – вам потрібний список чітких керівних принципів, які включають політику заборони тролінгу.

    Виконання цих правил встановлює неупередженість. Якщо хтось незадоволений тим, що його коментар було видалено, ви можете повернутися до своєї політики та вказати порушення як причину видалення.

    3. Додайте модераторів до свого списку

    тролі близько

    Управління одним невеликим блогом або профілем у соціальній мережі – це одне, але якщо у вас є сотні або навіть тисячі повідомлень і серйозна навала тролів, настав час викликати підмогу!

    Команда модераторів – це вигідна інвестиція, якщо ви самі не можете стримати натиск тролів. Вони можуть перевіряти коментарі та розбиратися з порушниками правил, щоб ви могли зосередити свою увагу на інших завданнях.

    Якщо у вас немає ресурсів або засобів для найму модераторів, вивчіть деякі інструменти, доступні на різних платформах:

    • Плагін модерації коментарів Facebook.
    • Налаштування коментарів YouTube для автоматичної модерації.
    • Можливість повідомлення Twitter про образливі твіти.
    • Можливість повідомлення Instagram про порушення правил.
    • Інструменти модерації коментарів WordPress.
    • Інші інструменти блогу, такі як Disqus та IntenseDebate, два з найпопулярніших.

    4. Якщо ви не можете ігнорувати тролів, поговоріть з ними про факти

    Ніколи тролі не підтримуватимуть цивілізованих, конструктивних, раціональних розмов. Їхні аргументи нелогічні, і вони, звичайно, не сильні у темі суперечок.

    Зберігайте спокій і просто запитуйте про факти та джерела, які б підтверджували їхні необґрунтовані твердження. Скоріш за все, у них їх не буде, і вони замовчать. Все, чого вони справді хотіли, – це палких, пристрасних дебатів, а ви їм у цьому заперечували.

    Щоразу, коли вони роблять дику заяву, протидійте їй ввічливим проханням надати докази.

    5. Вбийте їх добротою

    Вбийте тролів добротою

    Важко відповісти добротою на ненависть. Але оскільки тролі зазвичай шукають конфліктів, протилежна реакція часто зупиняє їх. Тому виявити трохи доброти не завадить.

    6. Обеззброїти їх гумором

    Тут все працює так само, як і у випадку з добротою. Тролі зазвичай не здатні реагувати на гумор. Їхня мета – розсердити людей, а не розсмішити.

    Сміх – це трольський криптоніт. Однак будьте обережними з гумористичним підходом. Легко переступити межу і самому стати джерелом образ в очах аудиторії.

    7. Створюйте соціальні профілі тільки для друзів

    Це досить просто продати. Якщо ви не бажаєте, щоб ваші повідомлення коментували випадкові тролі, тримайте профіль закритим.

    Очевидно, це не спрацює, якщо ви блогер, впливова людина чи хтось, кому потрібно налагодити контакт із громадськістю, але це простий спосіб зберегти свій особистий профіль у безпеці.

    У Twitter ви можете зробити свій обліковий запис приватним, вибравши

    «Ще» >

    Twitter 1

    «Налаштування та конфіденційність»>

    Twitter 2

    «Ваш обліковий запис» (вам потрібно буде знову ввести пароль)>

    Twitter 3

    Twitter 4

    «Захищені твіти».

    Twitter 5

    Twitter 6

    Також можна оновити параметри позначки фотографій.

    На Facebook можна запустити перевірку конфіденційності, щоб оновити свої налаштування. Клацніть стрілку розгорнутого списку, потім виберіть Налаштування та конфіденційність > Перевірка конфіденційності.>

    twitter 7

    Перевірка конфіденційності.

    twitter 8

    Пам’ятайте, що ви також можете встановити окремі повідомлення для особистих, друзів, друзів з винятками, певних друзів, тільки для вас або видимість, що налаштовується.

    8. Блокуйте, відправляйте у БАН тролів або повідомляйте про них

    Такий перебіг подій може втомлювати. Але іноді він просто необхідний, якщо у вас є троль, якого неможливо зупинити іншими мирними методами.

    Facebook, Twitter, Instagram та більшість інших соціальних мереж надають вам можливість повідомити про образливу публікацію, у тому числі відписатися від людини, яка її опублікувала.

    9. Видихніть перед наданням відповіді

    Пам’ятайте – мета троля – засмутити вас та інших людей. Не дозволяйте їм досягти своєї мети.

    Перш ніж вводити відповідь, спробуйте:

    • Зробіть глибокий вдих.
    • Відволічіться на кілька хвилин на іншу справу.
    • Намагайтеся нагадувати собі, що образа не адресована вам особисто.
    • Зберігайте ясність та неупередженість – це допоможе вирішити проблему.

    Пам’ятайте, що відповідь, коли ви злитесь, не призведе до мирного врегулювання.

    10. Залишайтеся професіоналом

    Дуже часто у стані афекту ви можете сплутати невдоволеного покупця з тролем та відповісти непрофесійно. Це просто неприпустимо. Зберігайте спокій, ґрунтуйтеся на фактах, готуючи відповіді клієнтам.

    Якщо хтось скаржиться на ваш бізнес, вибачтеся та спробуйте перенаправити розмову на приватний канал, щоб вирішити проблеми поза увагою громадськості.

    Якщо хтось причіпається до друкарської помилки або іншої незначної помилки, подякуйте йому за вказівку на помилку, виправте її і більше не втручайтесь.

    Відповідаєте ви тролю чи реальному клієнту, пам’ятайте, що ваші коментарі є загальнодоступними, а решта спільноти спостерігає за ними. У більшості випадків людей менше хвилює, у чому проблема, а більше – те, як ви з нею впоралися.

    Ідіть великою дорогою і залиште тролів далеко позаду.

    Поділитися:
    05.11.2021
    526

    Дивіться свіжі кейси:

    SEO кейси від НАС!

    Останні пости: