Перевірка сайту на шахраїв

    Перевірка сайту на шахраїв

    Згідно користувальницької статистики, з усіх сайтів по заробітку в Інтернеті тільки 30% є дійсно достойними варіантами для віддаленої роботи. Всі інші, на жаль, так чи інакше пов’язані з шахрайством. Досвідчений користувач мережі відразу зверне увагу на підозрілі ресурси, а деяким важливо перерахувати ознаки, які видають сайт лохотрон з головою і допоможуть зберегти власні кошти.

    Сайти-воронки зазвичай не мають адекватної історії, також у них відсутній блог автора. Сайт такого типу також не має показників ІКС або вони занадто низькі для стандартного ресурсу. Звичайна відвідуваність популярного сайту складає, в середньому, 150 чоловік в день. У сайтів з подібною репутацією показники значно менші і вкрай нестабільні.

    Варто пам’ятати про те, що створення свого сайту або блогу і доведення його до розуму вимагає великих фінансових і часових витрат. Доводити кількість відвідувачів до 50-150 чоловік в день варто після перших місяців роботи при великих вкладеннях в рекламу та розкрутку сервісу.

    Такий підхід шахраям буде звичайно ж невигідним. Внаслідок чого у них відсутні інші великі проекти з довгостроковою перспективою з огляду на бажання швидкої наживи. Варто пам’ятати занадто довірливим відвідувачам, що гарний сайт на посадковій сторінці – це зовсім не гарантія його надійності. Для перевірки даного показника можна подивитися:

    • дату реєстрації домена;
    • ІКС;
    • історію доменного імені;
    • відвідуваність сайту.

    Також варто пам’ятати і про те, що шахраї можуть ховатися від ошуканих користувачів шляхом зміни доменного імені. Отже, ні про яку стабільність ресурсу говорити не доводиться.

    Золоті гори на порожньому місці

    перевірка сайту на шахраїв

    Обіцянка заробітку без зусиль і з великим гонораром – явна пастка, розрахована на особливо вразливих і довірливих громадян. Все просто: люди, які реально заробляють великі гроші при мінімальних зусиллях, навряд чи стануть ділитися з кожним зустрічним своєю системою. У них в житті існують інші пріоритети і справи. Шахраї останнім часом стали розумнішими і пропонують великі заробітки на кшталт 2000 гривень на добу при мінімальних витратах. Відлякати це може, але більш раціонально мислячих людей, яких меншість і втрати від такого підходу стали істотно меншими.

    Варто пам’ятати про те, що курси в Інтернеті не гарантуватимуть захмарних сум заробітку. Швидше, будуть оперувати неточними показниками і попередять, що вони можуть варіюватися в залежності від працьовитості, таланту та інших факторів з боку людини.

    Невиразний метод заробітку

    сайти по заробітку лохотрони

    Основним завданням Лохотронщиків є впровадження свого шаблону для нав’язування методики довірливим людям і вироблення певної моделі поведінки. Він прагне викликати потенційну жертву на емоції замість конкретного пояснення майбутнього заробітку і його методики. По суті людині повинно бути зрозуміло, за що будуть виплачуватись гроші ще до покупки онлайн-курсу, а не після здійснення сумнівної оборудки. Чесні автори заздалегідь покроково розписують курси, а після покупки допомагають довести справу до першого результату, супроводжуючи на подальшому шляху розвитку людину у фрілансі або іншій галузі.

    Основне завдання більшості курсів – допомогти людям заробити гроші або покращити певні навички шляхом застосування порад знавця, в даному випадку, автора. Ніяких гарантованих результатів і золотих гір чесні автори обіцяти точно не стануть. Також в нормальному курсі будуть поради, які дадуть покрокові інструкції, розписані по пунктам, яких необхідно дотримуватися для досягнення конкретного результату систематично.

    Відсутність зворотного зв’язку

    У шахраїв зазвичай немає банального бажання займатися супроводом сайту і технічною підтримкою. Найчастіше таких функцій на сайті просто не існує. Вони рідко грають і корчать з себе солідну компанію, більшість з них просто бажає по-швидкому заробити на довірливих громадянах. Якщо виникають сумніви в надійності придбаного онлайн-курсу або ж бачите підступи на самому сайті, то вірний спосіб перевірки – написати в технічну підтримку і почекати відповіді відведений час. Чим зв’язок буде коректнішим і оперативнішим, тим надійнішим виявиться сервіс.

    Відсутність офіційних спільнот в соціальних мережах

    Також перед покупкою рекомендується звернути увагу на те, чи є група у сайту в соціальних мережах, перш за все, в Facebook і ВКонтакте. Також рекомендується перевірити, чи активовано людей в співтоваристві при його наявності.

    Звичайно, шахраї можуть скористатися сервісами накрутки, але як правило, вони не обтяжують себе навіть створенням подібних спільнотах. Не кажучи про те, щоб стежити за активністю.

    Та й шахрайська діяльність завдяки активності ошуканих користувачів незабаром буде помічена технічною підтримкою сайту. Крім того великий ризик того, що групу знесуть, а профіль просто заблокують за дії, що суперечать основній політиці сайтів соціальних мереж.

    Найпростіший спосіб перевірки сайту на шахрайство

    як перевірити сайт заробітку на шахрайство

    Існують швидкі і достовірні методики перевірки сайту на шахрайство. Наприклад, сервіс baxov.net, суть якого зводиться до збору інформації з боку реальних користувачів про конкретному ресурсу. Зазвичай шахрайські курси традиційно і відразу забиваються в базу і визначити їх не складе особливих труднощів навіть для недосвідчених користувачів.

    У провідних системах пошуку можна відразу вбити назву курсу і тут же з’являться відгуки користувачів і репутація сайту. Відразу стане зрозуміло, якщо курс вважається шахрайським і занесений роботами в спеціальну базу.

    Додаткова інформація та поради

    Не всі шахраї спеціалізуються на продажі онлайн курсів. Тому інформація вище не завжди з точністю може допомогти визначити шахрайський сайт. Шахраї останнім часом стали розумнішими, але і користувачі не відстають у розвитку. Наступні практичні поради допоможуть вчасно розпізнати ненадійний сервіс і зберегти свій бюджет:

    1. Слід своєчасно при оплаті курсу або товару звернути увагу на платіжні дані. Наприклад, Яндекс зазвичай попереджає, що переведення коштів здійснюється фізичним особам. Зазвичай шахраї на сайті пишуть, що особа юридична, а система спростовує це твердження. Найчастіше саме платіжні системи в даній ситуації бувають праві і при виникненні подібної інформації варто насторожитися.
    2. Далі можна копнути глибше і вивчити інформацію в контактному розділі. Справжні компанії зазвичай пишуть свої точні координати та контактні телефони. Адже вони безпосередньо залежать від кількості потенційно залучених клієнтів на сайт.
    3. Існує спеціальний реєстр юридичних осіб, що дозволяє швидко перевірити актуальність компанії. Достатньо знайти ІПН компанії і вставити в особливий рядок пошуку на сайті Податкової служби. Якщо сайт шахрайський, інформація про компанію буде закрученою, помилковою або зовсім некоректною, що тягне за собою ряд наслідків і висновків.
    4. За допомогою онлайн-сервісів можна перевірити ім’я власника домену та зіставити дані з попереднім пунктом. На сайті компанії зазвичай пишуть ім’я власника і генерального директора. А якщо інформація в різних джерелах різна, це повинно призвести до певних висновків.
    5. Шахраї з кожним роком стають все більш винахідливими. Наприклад, останнім часом вони створюють кілька сторінок – клонів оригіналу. Це робиться для того, щоб в разі блокування хостингом або потрапляння під санкції, сайт не втратив трафік і джерело доходу. Такий етап вважається найважчим і для його перевірки буде потрібна наявність певних навичок. Але будь-який користувач може пошукати в різних пошукових системах назву фірми, ІПН та інші реєстраційні дані. У разі виявлення хоча б однієї копії сайту точно довіряти не варто.
    6. Отримання спаму на пошту від конкретних компаній. Спамом шахраї намагаються привернути до себе якомога більше уваги. При цьому, листи носять досить сумнівний характер з метою зацікавити клієнта. Наприклад, повідомлення про переказ або неможливість додзвонитися до людини. Якщо ніякого переказу або зв’язку запрошено не було, як і в аналогічних випадках, слід насторожитися і не віддавати гроші кому попало.
    7. Фрілансерам не слід занадто сильно довіряти замовникам, які спочатку зажадають виконати тестове завдання навіть за символічну суму. Нерідко замовники навіть через біржі оголошують конкурси на позиції з хорошою оплатою. При цьому начебто чесно пропонуючи виконати статтю пробну з меншою оплатою. Швидше за все, якщо в конкурсі візьмуть участь 60 осіб, то мінімум 58 отримають відмову, а стаття перейде в руки шахрая.
    8. Варто перевірити варіанти платіжних систем, які приймає замовник. Традиційно на шахрайських сайтах відсутня система WebMoney або ідентифікований гаманець Яндекса. Звичайно ж, тому що шахраїв в такому випадку буде легше вирахувати, а їм цього фактично не потрібно. Найчастіше використовується варіант оплати через Ківі-гаманець, який в принципі допускає шахрайські безкарні дії і залишає їх нерідко безкарними.

    Не варто відразу купувати вподобану методику заробітку або онлайн-курс в Інтернеті. Для початку варто пробити сайт по вказаним базам і ресурсам на сумлінність. Якщо трапилося так, що клієнт все-таки втратив свої гроші, слід повідомити про це в спеціальні каталоги і зареєструвати факт списання коштів в платіжній системі. Чим більше людей не будуть боятися говорити про шахрайство, тим менше шансів у нових проектів обманювати довірливих людей і дітей на рівному місці.

    Поділитися:
    16.08.2022
    3526

    Дивіться свіжі кейси:

    SEO кейси від НАС!

    Останні пости: