Згідно користувальницької статистики, з усіх сайтів по заробітку в Інтернеті тільки 30% є дійсно достойними варіантами для віддаленої роботи. Всі інші, на жаль, так чи інакше пов’язані з шахрайством. Досвідчений користувач мережі відразу зверне увагу на підозрілі ресурси, а деяким важливо перерахувати ознаки, які видають сайт лохотрон з головою і допоможуть зберегти власні кошти.
Сайти-воронки зазвичай не мають адекватної історії, також у них відсутній блог автора. Сайт такого типу також не має показників ІКС або вони занадто низькі для стандартного ресурсу. Звичайна відвідуваність популярного сайту складає, в середньому, 150 чоловік в день. У сайтів з подібною репутацією показники значно менші і вкрай нестабільні.
Варто пам’ятати про те, що створення свого сайту або блогу і доведення його до розуму вимагає великих фінансових і часових витрат. Доводити кількість відвідувачів до 50-150 чоловік в день варто після перших місяців роботи при великих вкладеннях в рекламу та розкрутку сервісу.
Такий підхід шахраям буде звичайно ж невигідним. Внаслідок чого у них відсутні інші великі проекти з довгостроковою перспективою з огляду на бажання швидкої наживи. Варто пам’ятати занадто довірливим відвідувачам, що гарний сайт на посадковій сторінці – це зовсім не гарантія його надійності. Для перевірки даного показника можна подивитися:
Також варто пам’ятати і про те, що шахраї можуть ховатися від ошуканих користувачів шляхом зміни доменного імені. Отже, ні про яку стабільність ресурсу говорити не доводиться.
Обіцянка заробітку без зусиль і з великим гонораром – явна пастка, розрахована на особливо вразливих і довірливих громадян. Все просто: люди, які реально заробляють великі гроші при мінімальних зусиллях, навряд чи стануть ділитися з кожним зустрічним своєю системою. У них в житті існують інші пріоритети і справи. Шахраї останнім часом стали розумнішими і пропонують великі заробітки на кшталт 2000 гривень на добу при мінімальних витратах. Відлякати це може, але більш раціонально мислячих людей, яких меншість і втрати від такого підходу стали істотно меншими.
Варто пам’ятати про те, що курси в Інтернеті не гарантуватимуть захмарних сум заробітку. Швидше, будуть оперувати неточними показниками і попередять, що вони можуть варіюватися в залежності від працьовитості, таланту та інших факторів з боку людини.
Основним завданням Лохотронщиків є впровадження свого шаблону для нав’язування методики довірливим людям і вироблення певної моделі поведінки. Він прагне викликати потенційну жертву на емоції замість конкретного пояснення майбутнього заробітку і його методики. По суті людині повинно бути зрозуміло, за що будуть виплачуватись гроші ще до покупки онлайн-курсу, а не після здійснення сумнівної оборудки. Чесні автори заздалегідь покроково розписують курси, а після покупки допомагають довести справу до першого результату, супроводжуючи на подальшому шляху розвитку людину у фрілансі або іншій галузі.
Основне завдання більшості курсів – допомогти людям заробити гроші або покращити певні навички шляхом застосування порад знавця, в даному випадку, автора. Ніяких гарантованих результатів і золотих гір чесні автори обіцяти точно не стануть. Також в нормальному курсі будуть поради, які дадуть покрокові інструкції, розписані по пунктам, яких необхідно дотримуватися для досягнення конкретного результату систематично.
У шахраїв зазвичай немає банального бажання займатися супроводом сайту і технічною підтримкою. Найчастіше таких функцій на сайті просто не існує. Вони рідко грають і корчать з себе солідну компанію, більшість з них просто бажає по-швидкому заробити на довірливих громадянах. Якщо виникають сумніви в надійності придбаного онлайн-курсу або ж бачите підступи на самому сайті, то вірний спосіб перевірки – написати в технічну підтримку і почекати відповіді відведений час. Чим зв’язок буде коректнішим і оперативнішим, тим надійнішим виявиться сервіс.
Також перед покупкою рекомендується звернути увагу на те, чи є група у сайту в соціальних мережах, перш за все, в Facebook і ВКонтакте. Також рекомендується перевірити, чи активовано людей в співтоваристві при його наявності.
Звичайно, шахраї можуть скористатися сервісами накрутки, але як правило, вони не обтяжують себе навіть створенням подібних спільнотах. Не кажучи про те, щоб стежити за активністю.
Та й шахрайська діяльність завдяки активності ошуканих користувачів незабаром буде помічена технічною підтримкою сайту. Крім того великий ризик того, що групу знесуть, а профіль просто заблокують за дії, що суперечать основній політиці сайтів соціальних мереж.
Існують швидкі і достовірні методики перевірки сайту на шахрайство. Наприклад, сервіс baxov.net, суть якого зводиться до збору інформації з боку реальних користувачів про конкретному ресурсу. Зазвичай шахрайські курси традиційно і відразу забиваються в базу і визначити їх не складе особливих труднощів навіть для недосвідчених користувачів.
У провідних системах пошуку можна відразу вбити назву курсу і тут же з’являться відгуки користувачів і репутація сайту. Відразу стане зрозуміло, якщо курс вважається шахрайським і занесений роботами в спеціальну базу.
Не всі шахраї спеціалізуються на продажі онлайн курсів. Тому інформація вище не завжди з точністю може допомогти визначити шахрайський сайт. Шахраї останнім часом стали розумнішими, але і користувачі не відстають у розвитку. Наступні практичні поради допоможуть вчасно розпізнати ненадійний сервіс і зберегти свій бюджет:
Не варто відразу купувати вподобану методику заробітку або онлайн-курс в Інтернеті. Для початку варто пробити сайт по вказаним базам і ресурсам на сумлінність. Якщо трапилося так, що клієнт все-таки втратив свої гроші, слід повідомити про це в спеціальні каталоги і зареєструвати факт списання коштів в платіжній системі. Чим більше людей не будуть боятися говорити про шахрайство, тим менше шансів у нових проектів обманювати довірливих людей і дітей на рівному місці.
Головний редактор.
SEO кейси від НАС!