Корисні сервіси по розробці дизайну/іконок для сайтів

    Полезные сервисы по разработке дизайна/иконок для сайтов

    Вибір дизайну для свого сайту – непросте завдання. Навіть підбірка іконки, яку користувач бачить у пошукових системах зліва, може зайняти роки. Однак сьогодні процес автоматизований і можна легко зробити кілька варіантів за кілька хвилин. А потім просто вибрати необхідний. Під різні цілі підібрані різні агрегатори, які допоможуть майстрам у питаннях створення якісних іконок, банерів та інших елементів роботи з сайтом.

    Створення логотипу без водяних знаків

    Варто відразу зазначити, що сервіси існують як платні, так і повністю безкоштовні Під платними мається на увазі оплата за скачування файлу великого розміру в одноразовому варіанті. Незважаючи на необхідність оплати, ціна буде все одно набагато нижчою, ніж послуги дизайнерів.

    1. Logoza. Сервіс повністю російською мовою, має великий спектр вибору графіки та елементів дизайну. Можна завантажити програму безкоштовно, є можливість налаштування прозорості, а також низку додаткових цінних інструментів для роботи з графікою, як початківцю, так і досвідченому майстрові.
    2. Logoza

    3. TurbologoДаний сервіс сам запропонує користувачеві цілий спектр варіантів логотипу після того, як він налаштує ресурс під необхідні умови створення шаблону. Варто відзначити, що якщо файл великий, то доведеться його придбати за умовні 320 гривень. Файли меншого розміру доступні для скачування у безкоштовному варіанті.
    4. Turbologo

    5. Renderforest. Конструктор зі схожим типом роботи. Пропозицій небагато, але вони досить цікаві. Кожен можна доопрацювати під свої умови. Існують варіанти скачування файлів з комерційними ліцензіями. Повний пакет програми з правом на використання можна скачати за 600 гривень.
    6. Renderforest

    7.  Canva. Даний редактор дає змогу редагувати та створювати з нуля як банери, так і прості листівки. Водночас в ньому частина елементів графіки відкрита, а частина обійдеться користувачеві в 200 гривень.
    8. .Canva

    9. Logoshi. Тут система може допомогти з вибором і добіркою варіантів. Для цього необхідно буде ввести тільки логін або ще й слоган. Даний сервіс найкраще буде працювати з латинським шрифтом. Оплата залежить від потрібного формату, але зазвичай обходиться не більше ніж в 30 доларів.
    10. Logoshi

    11. Logogarden. У даному конструкторі зібрані цікаві шаблони. Які дозволяють створити унікальний логотип. Якщо підсумковий розмір картинки маленький, то завантажити оригінал можна безкоштовно. При великому розмірі покупка обійдеться в 30 доларів.
    12. Logogarden

    13. GraphicSprings. Наявність великої кількості кольорових шаблонів дає змогу зібрати логотип швидко і просто. Використання сайту або програми з усіма авторськими правами обійдеться в 20 доларів.
    14. GraphicSprings

    15. Logomaster. Простий і зрозумілий сервіс. Доведеться сплатити одноразове скачування з подальшим використанням на безкоштовній основі. Базовий тариф обійдеться користувачам в 600 гривень. При покупці більш дорогих тарифів відкриються нові функції програми.
    16. Logomaster

    17. Logomakr. Ресурс дозволяє створювати цікаві композиції з файлів і тексту користувачів. Маленькі файли обійдуться безкоштовно, а великі можна скачати за символічні 20 доларів.
    18. Logomakr

    19. Onlinelogomaker. Незважаючи на те, що даний сайт дозволяє користувачеві повністю налаштувати його під себе, у нього є один вагомий мінус. Він полягає в тому, що ресурс не вміє розпізнавати кирилицю. Ціна скачування готового логотипу залежить від мети використання. Комерційне обійдеться в 30 доларів, а приватне безкоштовно.
    20. Onlinelogomaker

    21. Tailorbrands. Даний ресурс люблять за простоту використання, а також фактичну безкоштовність. Можна придбати місячну підписку за умовні 10 доларів.
    22. Tailorbrands

      Як можна побачити, підібрати ресурс як для комерційного, так і для особистого використання в сучасному світі не складе труднощів.

      Графічні редактори і конструктори онлайн

      Сервіси даної підбірки ідеально підійдуть для кадрування та редагування готових картинок, а також для роботи з різними кліпами. Також за допомогою низки ресурсів можна зробити яскраві листівки і створити барвисту інфографіку. Сайти, що дають можливість здійснювати такі операції:

      • ресурс Easel.ly відрізняється простотою інтерфейсу та великою кількістю можливостей для роботи з інфографікою;
      • за допомогою сервісу Canva можна зробити красиві листівки, банери та обробити будь-яке фото;
      • сервіси Online-fotoshop, Pixlr, Sumopaint нагадують фотошоп, хіба що тільки більш зрозумілі для новачків, які ще вчаться обробляти фото і працювати з графікою;
      • PixBuilder Studio дозволяє редагувати як растрову, так і веб графіку;
      • за допомогою редактора Editor.pho, Fotor можна поліпшити зовнішність і позбутися від недоліків без пластичної хірургії;
      • відомі ресурси Meme Generator, Iloveimg, Risovach, Mr-mem, 1001mem дозволяють створити меми в онлайн режимі.

      Можна використовувати на пробній основі кілька майданчиків, а для постійного залишити ті, які найбільше відповідають перевагам користувача.

      Підбір елементів CSS для сайтів

      Щоб вирішити низку проблем з інтерактивними елементами на сайтах існують спеціалізовані сервіси:

      1. Підбірка CSS для вкладок – низка інструментів, дані сайти дозволяють підібрати рішення для оформлення меню, вкладок і інших інтерактивних елементів. Елементи, які вам сподобались, можна скопіювати і впровадити на свій сайт безкоштовно.
      2. Підбірка CSS для слайд-шоу. Якщо необхідно зробити презентацію або слайд-шоу, можна звернутися до цієї підбірки.

      Рішення для оформлення сайту різної тематики та ніші може підказати один або кілька ресурсів з наступною добірки:

      • CodyHouse Framework – даний ресурс дає змогу знайти цікаві варіанти оформлення і компонентів на HTML, CSS, JavaScript. Можна налаштувати як фон, так і окремі елементи, наприклад, вид кнопок або закладки. Варто відзначити, що всі варіанти адаптовані під мобільні та інші пристрої;
      • CodyHouse Framework

      • Freebbble. Даний сайт має всі безкоштовні інструменти для індивідуального налаштування сайту. Однак для комерційного використання передбачена оплата в невеликому розмірі;
      • Freebbble

      • Dribbble – ще один сайт з тематичними добірками. Можна вибрати як іконки для меню, так і персонажа – помічника на сайт;
      • Dribbble

      • Free Section of Creative Market – на даному майданчику можна знайти роботи дизайнерів з оформлення сайтів, якими вони діляться безкоштовно. Оновлення контенту на сайті здійснюється щопонеділка.
      • Creative Market

      Можна підібрати ресурс, як під особисті, так і під комерційні інтереси. Деякі з них замінюють штат кваліфікованих співробітників.

      Сервіси з безкоштовними іконками для сайту

      За допомогою агрегаторів можна зробити не тільки дизайн сайту, але і підібрати іконки. Які мають важливий вплив на візуальне сприйняття сайту. Деякі сайти потребують оплату ліцензії перед скачуванням отриманого варіанту. Тому треба вивчати умови використання кожного майданчику перед роботою.

      Фотостоки

      З авторськими правами на фотографії зіштовхуються багато власників сайтів. Тому скачування фото з Google, Пінтерест – погана ідея. Найкраще використовувати фотостоки і фотобанки. Де фотографії розміщені у відкритому доступі. Деякі майданчики передбачають оплату за використання ліцензії. Інші бувають і безкоштовні. Однак в будь-якому випадку проблем з авторським правом і законом при використанні таких сайтів буде куди менше.

      • Stock Up – іноземний сервіс, на якому зібрані різні картинки в одному місці з різних ресурсів;
      • Pexels – схожий сайт з фотографіями з СНД майданчиків;
      • на сайті Mazwai можна знайти не тільки фотографії, але і міні-кліпи без авторського права;
      • Jéshoots – зручний ресурс з можливістю фільтрації за критеріями пошуку. Що скорочує час на знаходження потрібного контенту;
      • якщо необхідні фотографії у великих розмірах, можна звернутися до ресурсу Picjumbo.

      Завичай ресурси не беруть плату після реєстрації за скачування файлів. Винятком можуть стати, хіба що, картинки для комерційного використання або занадто великі розміри фотографій.

      Програми підбору кольору

      Поєднання кольорів – важлива складова для коректного колірного і психологічного сприйняття ресурсу. Сервіси, які можуть допомогти новачкам грамотно оформити майданчик у даному плані:

      • якщо потрібно підібрати кольори в стилі flat, то можна звернутися до послуг сервісу New Flat UI Color Picker;
      • схожий сайт Flat UI Colors, який відрізняється стилем і різноманітністю макетів поєднання кольорів;
      • Color Extraction Effect – за допомогою даного інструменту можна визначити колірну гаму з зображення. Програма сканує всі кольори на зображенні, далі вибирає з них кілька, які найкраще поєднуються один з одним і пропонує варіанти комбінування. Програма перед використанням зажадає скачування, а також займає чимало місця на диску;
      • програма Coolors призначена для дизайнерів, яким необхідна швидка генерація і добірка кольору. Доступна функція копіювання кодів кольору, що спрощує роботу з системою;
      • якщо потрібно визначити всі кольори на екрані, потрібна програма Couleurs. Її треба скачувати, проте повністю безкоштовна.

      Ще один цікавий ресурс, що може знадобитися при роботі з сайтами – Brand Colors. На ньому представлені варіанти кольорів, які використовують сучасні бренди в останніх колекціях.

      Як підібрати шрифти на сайт

      Від правильно підібраного шрифту залежить загальне сприйняття сайту. Водночас як з візуального, так і з психологічного боку. Адже, наприклад, мало кому з користувачів сподобається готичний шрифт на офіційному сайті серйозної фірми. Або навпаки, на ресурсі дизайнерського агентства мала різноманітність шрифтів може продемонструвати неспроможність компанії до креативу. Вирішити проблему підбору шрифтів можуть допомогти наступні сайти:

      • WhatTheFont – може визначити шрифт по тексту на скріншоті, працює тільки з латинським шрифтом;
      • розширення для Google Chrome Type Sample допоможе спростити роботу дизайнерам веб ресурсів;
      • Font Inspector – ще одне або кілька схожих розширення, але вже для браузера Опера;
      • для Яндекс браузера існує теж дозвіл для дизайнерів, який називається WHATFONT.

      Не стоит бояться устанавливать дополнительные расширения на браузеры. Если они проверены и в них нет вирусов, то работа с шрифтами станет простой и комфортной. Тоже самое касается и с коррекцией цветов. Главное – не скачивать дополнения с непроверенных источников и всегда проверять их на наличие вирусов.

      Как можно убедиться, современный мир интернета шагнул далеко вперед. Поэтому если нужно создать с нуля или обновить дизайн компании в сети, совсем не обязательно тратить кучу денег на дизайнера. Достаточно выбрать подходящий сервис из подборки и за короткое время и умеренную плату решить свои вопросы.

    Поділитися:
    20.10.2021
    320

    Дивіться свіжі кейси:

    SEO кейси від НАС!

    Останні пости: