Топ нових можливостей Google Search Console

  google search console

  Нова пошукова консоль Google надає можливість власникам сайтів зосередитися на важливих завданнях. Зі слів консультантів Google зосередженність – це можливість використовувати всі нові можливості, можливо, вже поліпшені аспекти старої пошукової консолі. Це дає професіоналам простір для пошуку нових можливостей пошуку, додавання і поліпшення функцій з плином часу.

  Ось деякі з майбутніх змін в консолі пошуку Google, які заплановані на кінець березня 2019 року:

  Помилки сканування в новому звіті про охоплення індексу

  Один з найпоширеніших відгуків про роботу сервісу заключається в тому, що список помилок в пошуку не встановлено, коли мова йде про встановлення пріоритетів (це нормально, що Google сканує URL-адреси, які не потрібно виправляти на веб-сайті).. Вважається, що власники сайтів можуть швидко знаходити і усувати проблеми (і коли проблеми можуть бути усунені, ви також можете швидко запросити повторну обробку). Для цього потрібно видалити старий звіт про помилки пошуку – для помилок на робочому столі. Фахівці Google постійно вдосконалюють способи розпізнавання і позначки проблем, тому, якщо є щось, що може допомогти користувачеві, варто відправити відгук в інструменти.

  API-інтерфейси пошуку помилок, засновані на тих же внутрішніх системах. На даний момент немає заміни для цього API. Користувачам API про цю зміну буде повідомлено особисто.

  помилки сканування

  Дані файлу Sitemap в охопленні індексу

  По мірі просування з новою консоллю пошуку відключається звіт про карти старих сайтів. Новий звіт Sitemap має більшу частину функціональності старого звіту, особливо для зображень і відео в нових звітах. Крім того, для відстеження URL-адрес, представлених в файлах карт, в звіті «Покриття індексу» користувач може вибрати і відфільтрувати його за допомогою файлів Sitemap. Це полегшує зосередження на URL, які вас цікавлять.

  sitemap

  Використання інструменту перевірки URL, щоб відображати як Google

  Новий інструмент перевірки URL-адрес пропонує безліч способів перевірки і перегляду URL-адрес на вашому веб-сайті. Він забезпечує, як перегляд діючої індексації , так і оперативну перевірку URL-адрес, які ви недавно змінили. В той самий час інструмент відображає ще більше інформації про URL-адреси, таку як заголовки HTTP, ресурс сторінки, журнал консолі JavaScript і знімок екрана сторінки. В результаті пошуку можна було шукати якомога швидше.

  У той же час цей інструмент відображає ще більше інформації про URL-адреси, таку як заголовки HTTP, ресурс сторінки, журнал консолі JavaScript і знімок екрану сторінки. Звідти ви також можете відправити сторінки на повторну обробку, щоб вони були додані або оновлені в результатах пошуку якомога швидше.

  перевірка url

  Управління користувачами тепер в налаштуваннях

  Фахівці покращили інтерфейс управління користувачами і знизили кількість перешкод від інструменту, об’єднавши його з розділом «Налаштування» нової консолі пошуку. Це замінює функції управління користувачами в старій пошукової консолі.

  налаштування

  Панель структурованих даних для виділених звітів по вертикалі

  Щоб допомогти в реалізації Rich Results для сайту, в минулому році було додано кілька звітів в нову консоль пошуку. До них відносяться вакансії, рецепти, події і питання, і відповіді. Фахівці Google зобов’язуються додавати подібні звіти в нову консоль пошуку. Коли Google стикається з синтаксичною помилкою синтаксичного аналізу структурованих даних на сторінці, вона також буде повідомлятися в сукупності, щоб переконатися, що ви не пропустите нічого критичного.

  Інші типи структурованих даних, які не підтримуються функціями Rich Results, більше не будуть відображатися в Google Search Console. Це допоможе відволіктися від некритичних проблем і зосередитися на усуненні проблем, які можуть бути помітними при пошуку.

  Відключення деяких старих функцій

  Зосередивши увагу на функціях, які мають вирішальне значення для власників сайтів, довелося прийняти важке рішення про відмову від деяких функцій в Google Search Console. В тому числі:

   1. Пропозиції HTML – пошук коротких і дубльованих заголовків може бути корисний для власників сайтів, але алгоритми Google з роками стали краще показувати і покращувати заголовки. Як і раніше вважається, що ця інформація корисна для сайтів, і є кілька дійсно хороших інструментів, які допоможуть сканувати сайт і отримувати заголовки та описи.
   1. Набори властивостей – хоча їх люблять деякі власники сайтів, невелика кількість користувачів утрудняє підтримку цієї функції. Однак з огляду на той факт, що користувачам потрібне більш повне уявлення про свій веб-сайті, незабаром буде додана можливість керування обліковим записом консолі пошуку по всьому домену (незалежно від типу схеми і піддоменів).
  1. Додатки для Android – велика частина відповідної функціональності була перенесена на консоль Firebase протягом багатьох років.

  виключені звіти

  1. Заблоковані ресурси – ця функція була додана, щоб допомогти сайтам розблокувати файли CSS і JavaScript для зручності роботи з мобільними пристроями кілька років тому. Тим часом подібних проблем стало набагато менше, використання даного інструменту значно знизилося, і існує можливість знайти заблоковані ресурси безпосередньо в інструменті перевірки URL.

  Фахівці Google готові до діалогу!

  Розуміючи, що деякі зі змін впливатимуть на робочі процеси користувачів, фахівці пошукової системи бажають повідомити про них якомога раніше. Ви маєте можливість відправити свій відгук прямо в новій консолі пошуку, якщо є неясні аспекти, які в ідеалі можуть відрізнятися для вашого варіанту використання. Для більш докладного зворотного зв’язку, необхідно використовувати довідкові форуми, не соромлячись включати скріншоти і ідеї. У Google впевнені, що в довгостроковій перспективі нова пошукова консоль значно спростить завдання, допоможе зосередитися на проблемах, які впливають на роботу сайту, і на можливостях, доступних сайту, щодо пошуку.

  Поділитися:
  28.01.2019
  339

  Дивіться свіжі кейси:

  SEO кейси від НАС!

  Останні пости: