З чого почати просування нового сайту і, як вибрати ефективну стратегію?

  продвижение нового сайта

  Отже, ви запустили новий сайт! Можливо, навіть встановили Google Analytics. Тепер, напевно, зацікавитесь, наскільки успішним є проект. Ось тільки успіх проекту – поняття досить абстрактне і широке.

  Як і в чому вимірюється успіх Інтернет-ресурсу?

  розкрутка нового сайту

  Існує безліч показників, які ви можете використовувати для вимірювання успіху вашого сайту, від показника відмов до джерел трафіку, ключових слів і коефіцієнта конверсії. Однак, найбільш важливим є те, скільки трафіку ви отримуєте. Зрештою, якщо ніхто не відвідує сайт, інші показники не мають великого значення. Тому просування нового сайту, в першу чергу, буде полягати в збільшенні кількості трафіку.

  Зосередьтеся на навмисному і цільовому трафіку, використовуючи пошукову рекламу та рекламу в соціальних мережах для того, щоб утримувати дно воронкоподібного трафіку. Вся реклама не створена однаковою, тому вам потрібно створити медіа-набір, щоб залучити відвідувачів на різних етапах, і тоді розкрутка молодого сайту стане дійсно ефективним способом для досягнення цілей конверсії.

  Деякі люди відвідують певний веб-сайт безпосередньо, за посиланням, яке вони бачили в соціальних мережах, в маркетинговій кампанії по електронній пошті або в повідомленні в блозі, яке вони читають – але більшість, близько 60 відсотків, починають з введення ключових слів в пошукову систему. Якщо потенційні клієнти не бачать ваш веб-сайт за допомогою онлайн-пошуку або інших ваших маркетингових каналів, ви не побачите трафіку на сайті, в результаті чого важко буде говорити про успіх бізнесу.

  Розкрутка молодого сайту: почнемо з основних понять

  просування нового сайту

  Мабуть, багато хто задається питанням, з якого моменту можна починати відлік віку сайту. В очах пошукових систем Google і Яндекс вік сайту – це повний період його існування в Інтернеті з моменту індексації першої сторінки. У категорію нових можна віднести наступні Інтернет-ресурси:

  • нові сайти з новим доменним ім’ям;
  • нові сайти зі старим доменним ім’ям, але відповіді сервера за якими видають помилку 404 Not Found.

  Варто також відзначити, що середній вік сайту відрізняється в залежності від тематики. Тому тут потрібно обов’язково вивчити сайти конкурентів, ті, які знаходяться в ТОПі видачі.

  SEO-фахівці з досвідом роботи одноголосно скажуть, що просування молодого сайту – процес, який вимагає набагато більше часу і ресурсів, ніж в ситуації з сайтом віком рік, два і більше. При повністю рівних умовах і методах просування, річний сайт буде рости набагато швидше, ніж сайт, доменне ім’я якого тільки що зареєстрували. Тому фахівці компанії «PROject SEO» намагаються попереджати клієнтів, які звернулися за допомогою в оптимізації молодого ресурсу, що в перші 3-5 місяців не буде глобальних результатів, а всі роботи проводяться на перспективу.

  Основні труднощі, з якими стикаються SEO-фахівці, якщо потрібна розкрутка нового сайту:

  1. Перевірені відомі методи, які працюють на «старих» сайтах, тут можуть бути малоефективними. Просування молодого сайту – це не просто лінкбілдінг і написання цільових статей. Тут багато уваги приділяється внутрішній оптимізації, комерційним факторам, реєстрації та налаштуванню ресурсу в Google Business, вдосконалення технічних параметрів сайту і т.д.
  2. Неможливо спрогнозувати час виведення сайту на потрібні позиції. Звичайно, більшість клієнтів хочуть чути про реальні результати вже з перших днів співпраці. І, якщо в ситуації з просуванням сайтів віком рік і більше, можна приблизно спрогнозувати, коли ресурс буде виведений в ТОП, то з новими сайтами важко говорити про це.
  3. Істотні витрати часу. Якщо плануєте розкручувати новий сайт, просування займе багато часу. Часто ж клієнти не згодні чекати, і хочуть отримати результати відразу, а це практично нездійсненне завдання. В такому випадку клієнтові найкраще починати роботи з Google Ads, адже відразу після завершення налаштування рекламної кампанії він отримає цільову аудиторію на сайт.
  4. У зв’язку з тривалим процесом, зростає і на просування нового сайту ціна. Це іноді відлякує клієнта.
  5. Важливо знати, що вік сайту – не основний критерій, що впливає на ранжування ресурсу пошуковими системами. Оскільки на даний фактор вплинути аж ніяк не можна, увагу варто сконцентрувати на інших факторах ранжирування.

  SEO для нового сайту: 8 важливих етапів

  seo для нового сайту

  1. Оптимізація всіх, навіть не цільових сторінок. Часто клієнти звертаються в SEO-компанію для оптимізації сторінок, наприклад, двох послуг. Але в ситуації з новим сайтом це не працює. Розкрутка нового сайту повинна проводитися по всіх сторінках сайту, оскільки для пошукових роботів не існує пріоритетних сторінок. Увагу потрібно приділити і розширенню асортименту товарів або послуг, в результаті чого зросте і кількість пошукових запитів. Це додатково підвищує ресурс в очах пошукових систем.
  2. Написання контенту навколо теми з органічним потенціалом пошукового трафіку. При цьому робота може починатися ще до запуску ресурсу. Багато з методів просування нового сайту – це дії на перспективу, а унікальний контент працює з першого дня запуску. Тут варто враховувати думку не лише пошукових систем, а й користувачів. Контент повинен бути цікавим, цільовим, легким для розуміння.
  3. Лінкбілдінг. Зворотнє посилання – це посилання на сайт з іншої сторінки. Розглядається як показник того, наскільки важливий і корисний контент для пошукових систем. Іншими словами, наявність великої кількості якісних зворотних посилань є важливим фактором, що впливає на високий рейтинг в пошукових системах. Як тільки у вас буде відмінний контент, саме час почати SEO просування молодого сайту з нарощування посилальної маси. При цьому працювати можна не тільки з платними посиланнями. Отримати додатковий трафік допоможе і реєстрація ресурсу в якісних регіональних каталогах, розміщення рекламної інформації на форумах (крауд-маркетинг), сайтах партнерів.
  4. E-mail маркетинг. Успіх поштового маркетингу полягає в розширенні списку контактів, сегментації його для звернення до різних груп клієнтів та надання цінного контенту, щоб заохотити одержувачів продовжувати працювати з вами. Проаналізувавши цільову аудиторію, конкурентів, використовуючи правильний текст розсилки, вдасться збільшити трафік на сайт.
  5. Соціальні мережі. Сайти соціальних мереж, такі як Facebook і Twitter (по одному мільярду користувачів), є відмінним способом просування сайту. Існує два способи просування в соціальних мережах: «органічний» шлях через створення / маркетинг спільноти і через платну рекламу (швидко налаштовується і гарантовано здатна досягати поставлених цілей).
  6. YouTube. Близько 1 мільярда людей використовують YouTube щомісяця. Цей факт у поєднанні з величезною популярністю відео робить YouTube природним каналом, якщо потрібне просування нового сайту в пошукових системах. Обов’язково вкажіть в своє відео заклик до дії з посиланням на свій веб-сайт і дайте глядачам вагомі підстави для переходу туди. У відео можна робити огляд товарів або послуг, що пропонуються компанією.
  7. Написання статей на блог сайту з посиланнями на цільові сторінки також дозволить досягти зростання трафіку на сайт. Але тут основне завдання – статті на блог повинні бути дійсно цікавими потенційному клієнту.
  8. Ретаргетінг. Якщо ви робите покупки в онлайн-магазині, ви можете помітити рекламу щойно куплених продуктів або аналогічних продуктів цього магазину на інших веб-сайтах. Це досягається за допомогою ретаргетингу, технології на основі файлів cookie, яка передбачає вставку спеціального коду на ваш веб-сайт. Коли відвідувачі приходять на ваш сайт, код прикріплює файл cookie до браузера цього відвідувача. Це дозволяє показувати рекламу вашого сайту на інших сайтах в Інтернеті, підвищуючи його видимість, популярність запропонованих продуктів і послуг. Даний вид реклами зможе повернути на сайт тих клієнтів, які вже були на сайті але з якоїсь причини не виконали потрібну для вас дію.

  Підсумок

  Просування нового сайту – це багатоетапний процес, який вимагає ретельного розгляду, обмірковування і планування. Результатом кожного кроку буде збільшення веб-трафіку, зростання кількості потенційних клієнтів і найголовніше продажів.

  Поділитися:
  27.02.2019
  677

  Дивіться свіжі кейси:

  SEO кейси від НАС!

  Останні пости: