Кілька порад, як допомогти клієнту знайти ваші товари або послуги в Google

  как помочь клиенту найти ваши товары или услуги в Google

  Люди користуються пошуковими системами, щоб знайти потрібний товар, відкривати для себе нові бренди і продукти, замовляти послуги. У Пошуку і Google Зображеннях покупцям надається безліч фрагментів, таких як опис продукту, рейтинги і ціна, які допоможуть при ухваленні рішення про покупку.

  Підключення потенційних клієнтів до актуальної та точної інформації про продукт є ключем до успішних покупок в Google, тому сьогодні пошукова система пропонує нові способи для продавців, щоб надати цю інформацію для поліпшення результатів видачі для покупців.

  1. Консоль пошуку

  google search console

  Багато роздрібних продавців і брендів додають структуровану розмітку даних на свої веб-сайти, щоб гарантувати, що пошукові роботи розуміють товари, які вони продають. Новий звіт для «Продукти» тепер доступний в Консолі пошуку для сайтів, які використовують розмітку структурованих даних schema.org для анотації інформації про продукт. Звіт дозволяє побачити всі невирішені питання по розмітці на вашому сайті. Після усунення проблеми ви можете використовувати звіт, щоб перевірити, чи були усунені проблеми шляхом повторного сканування порушених сторінок. Детально про нові можливості Google Search Console ми описували в нашій статті в блозі.

  2. Merchant Center

  merchant center

  Хоча розмітка структурованих даних допомагає Google правильно відображати інформацію про ваш товар при скануванні сайту, можливості для всіх роздрібних продавців розширені, щоб безпосередньо надавати актуальну інформацію про продукт в Google в режимі реального часу. Канали даних про продукти, завантажені в Google Merchant Center, тепер можуть відображатися в результатах на таких поверхнях, як Пошук і Зображення Google. Ця інформація про товар буде оцінюватися тільки на основі відповідності призначених для користувача запитів, і для отримання права на оплату не потрібно ніяких платежів. Поки інструмент працює в США, а про підтримку в інших країнах буде оголошено компанією Google пізніше в 2019 році. Про специфіку роботи нового каналу залучення клієнтів Google Merchant Center детально описано в нашій статті.

  3. Manufacturer Center

  Google Manufacturer Center

  Фахівці Google також впроваджують нові функції, щоб поліпшити видимість вашого бренду і допомогти клієнтам знаходити ваші продукти, надаючи достовірну та актуальну інформацію про послугу або товар через Google Manufacturer Center (центр виробників Google). Ця інформація включає в себе опис продукту, варіанти і багатофункціональний контент, наприклад високоякісні зображення і відео, які можуть відображатися на панелі інформації про продукт. Працює інструмент поки в наступних країнах: Австралія, Австрія, Аргентина, Бельгія, Бразилія, Великобританія, Німеччина, Індія, Ірландія, Іспанія, Канада, Колумбія, Малайзія, Мексика, Нідерланди, Нова Зеландія, Португалія, Сінгапур, Сполучені Штати, Філіппіни, Франція, Чилі, ПАР, Японія. Як тільки Україна увійде в цей список, наші клієнти будуть відразу про це проінформовані в новинах нашого сайту.

  Ці рішення надають вам безліч можливостей для кращого охоплення та інформування потенційних клієнтів про ваші товари, коли вони здійснюють пошук і покупки в Інтернеті.

  Поділитися:
  26.02.2019
  259

  Дивіться свіжі кейси:

  SEO кейси від НАС!

  Останні пости: