Заробіток на власному блозі? Звучить прекрасно, проте як це зробити, аби дійсно було вигідно творити контент далі і знати, що можеш заробити. Наскільки це чесно і як у цьому допоможуть контент локери — досліджуємо у цій статті.
Насправді це далеко не новий спосіб монетизувати контент. WordPress дає змогу нам використовувати контент локери на своїх сторінках, створених на їхній основі. Це допомагає нам зрозуміти, що контент локери дійсно розповсюджені, навіть якщо й не дуже популярні у нашій частині Європи.
Отже, контент локери дозволяють автору обрати частину свого контенту (це може бути частина статті, підсторінка на сайті, доступ до ексклюзивного контенту чи файлу тощо). Хоч і цей спосіб не новий, він не завжди доступний звичайним авторам. Проте, на те ми і живемо у 21 сторіччі і сьогодні заробляти в інтернеті може кожен. Зацікавлений?
Ми звикли, що реклама присутня усюди, вона дратує всіх, проте досі приносить хороші заробітки бізнесу, тому вона нікуди не збирається. Ба, більше, вона стає все більш персоналізованою і зазвичай наш смартфон знає, що нам потрібно ще раніше ніж ми. Проте, це не означає, що від цього вона стала менше дратувати. А якщо вона дразнить нас, вона однозначно не буде до вподоби і нашим читачам.
Контент локери це хороший замінник набридливій рекламі. Як це діє? Людина сама заробляє на те, аби отримати доступ до бажаного контенту. Читач виконує цільову дію і цим розблоковує контент, а автор отримує прибуток за виконану цільову дію. Всі задоволені, усі щасливі бо кожен має те, що хоче. Звучить цікаво?
Інтернет необмежений за своїм принципом, усі межі в нашій голові. Тобто, якщо у твоїй голові з’являються думки: як заробляти на власному блозі або як заробляти гроші на своєму сайті, тоді ця стаття саме для тебе.
Контент локери дають змогу заблокувати частину контенту, наприклад завершення статті, яке зазвичай, найцікавіше і людина зробить усе, аби дізнатись чим закінчується стаття. Особливо, якщо вже і витрачено трохи часу на прочитання тексту. Тим паче, що завданням може бути — залишення свого мейлу.
Іншим способом буде створення електронної книги для своїх читачів. За допомогою контент локеру, ця за кожне скачування електронної книги автор отримуватиме профіти, а читачі отримують свій доступ до унікального контенту. Не бійся, така електронна книга не повинна бути трилогією, вистачить обрати вузьку нішову тему і описати її більш-менш детально. Люди зараз люблять картинки, тому такі шаблони можна знайти навіть у Canva.
Ще один спосіб — монетизація своїх застосунків на телефон. Якщо ти створюєш додатки на телефон це також може стати джерелом заробітку. Люди люблять отримувати бонуси та обмінювати їх на справжні призи.
В основному є кілька категорії контент локерів, але ми поглянемо на 4 основні, які варті уваги. Отже:
А так виглядає Каптча Локер:
Партнерський маркетинг це один із способів заробітку в інтернеті без вкладень. Все більш популярний сьогодні це можливість вивчати інтернет та заробляти прямо зі свого смартфону, адже більшість партнерських мереж уже мають свої додатки.
Партнерські мережі — це сайти, які є посередниками між тими, хто хоче просувати свій продукт чи послугу, але з якихось причин не обрали стандартну рекламу, та звичайними користувачами інтернету, які хочуть просувати ці продукти в інтернеті. Їх ми називаємо вебмайстрами. Саме ці вебмайстри і користуються контент локерами, як одним із способів заробітку.
Оффери, які мають доступні контент локери, вебмайстер обирає сам, контролюючи у такий спосіб завдання, які випадуть читачу. Отже є нагода підбирати навіть цільові дії тематично, до нашого блогу чи сайту. Словом, усе аби заробляти ідеально.
Якщо ми переконали тебе, що контент локери це хороша ідея, то ми також знайшли сайт, який зібрав усі описані вище локери і там ти зможеш почати заробляти уже сьогодні. Переходь та реєструйся аби дізнатись більше, обрати свій перший локер і заробляй на своєму контенті, можливо вперше.
Головний редактор.
SEO кейси від НАС!
Коментарі до статті