6 простих кроків у плануванні посту у блозі

    6 простих кроків у плануванні посту у блозі

    Дізнайтеся, як написати високоякісний пост у блозі за шість кроків: від розгляду теми для написання статті до її публікації для вашої аудиторії.

    Чому такий важливий хороший контент?

    З більш ніж мільярдом сайтів у всесвітній павутині неважко зрозуміти, що виділитися серед них складно. Ось чому найкращий контент в Інтернеті повинен бути добре написаний, ретельно опрацьований і захоплюючим для читання, незалежно від того, про що йдеться. І це не завжди – можна навіть сказати рідко – легке завдання. Але розбивши це складне завдання на простіші етапи, воно стає набагато більш керованим.

    Створення контенту – не лише блогів – завжди має починатися з планування. І це часто різниця між посереднім контентом та чудовим контентом. Щоб намітити цей план, використовуйте наші шість кроків для успішного створення контенту та переконайтеся, що ваші пости легко знаходять та засвоюють потрібні люди у потрібний час.

    А в цій статті ми розповідаємо про те, як краще вести блог із погляду SEO: на окремому або основному сайті.

    Пропонувати щось цінне (високоякісний контент) людям, які найбільш важливі для вашого бізнесу (клієнтам) – це проста та довгострокова виграшна стратегія. У майбутньому вона принесе величезні дивіденди. Це також природний спосіб для вашої організації (бренду, людини тощо) здобути авторитет читачів і пошукових систем, таких як Google.

    1. Знайте бренд, який ви представляєте

    Знайте бренд, який ви представляєте

    Головний акцент завжди має бути на цьому. Надто часто, коли пишуть від імені бренду чи бізнесу, автори забувають (або ніколи не враховують) загальний голос та тон бренду. Це критичний компонент для успіху щодо узгодженості, стилю та обміну повідомленнями.

    Ви хочете переконатися, що все це відповідає принципам бренду та загальному іміджу. Найбільші бренди, що добре зарекомендували себе, зазвичай мають керівні принципи, які повинні включати голос і тон бренду.

    Але навіть якщо офіційне керівництво компанії недоступне, є багато способів краще зрозуміти бренд, його голос і тон, а також його загальне посилання з метою.

    Читайте старі пости у блозі

    Хорошою відправною точкою було б озирнутися назад і прочитати старіший контент блогу, опублікований брендом. Залежно від того, як довго бренд створює добре опрацьований та якісний контент, ви можете глибоко зрозуміти його загальний стиль. Працюйте над тим, щоб це відтворити своїм проникливим поглядом.

    Проведіть аудит контенту (або більш коротку модифіковану версію)

    Якщо у вас є можливість реалізувати всеосяжну контент-стратегію або постійно писати контент для одного і того ж бренду, автору або фахівцю з контент-стратегії, можливо, варто витратити час на проведення аудиту мікроконтенту. Це допоможе отримати краще уявлення не тільки про загальний стиль контенту, а й про цілі бренду, а також визначити, що працює добре з точки зору трафіку, залучення та продуктивності (а що ні).

    Це також допоможе розробити ідеї для тем блогу та виявити прогалини у змісті.

    Подивіться на конкурентів

    Ще один спосіб краще зрозуміти бренд, який представляє автор, і те, чим він не має бути, — це поглянути на деяких основних конкурентів. Конкуренти, швидше за все, публікуватимуть свій якісний контент. Але пам’ятайте, що ваш контент завжди повинен бути кращим і найголовніше – унікальним. Це один з основних способів, завдяки якому ви зможете і повинні виділятися. Використовуйте це у своїх інтересах.

    2. Зрозумійте свою аудиторію

    аудиторія

    Розуміння аудиторії, для якої ви пишете, йде пліч-о-пліч зі знанням бренду, який ви представляєте.

    Ви не можете зрозуміти свою аудиторію, не знаючи бренду, для якого пишете. Ви не можете публікувати якісний контент без повного розуміння цих критичних змінних. Згадані вище засоби для кращого розуміння обох допоможуть спільній контент-стратегії та реалізації ідеї. Не забувайте використовувати теми, які цікавлять вашу аудиторію, та словниковий запас, зміст якого їй зрозумілий.

    3. Пошук тем для написання

    Для багатьох це може бути одним із найскладніших етапів процесу планування.

    Наша порада як автора: вибирайте цінну інформацію, яку можна запропонувати поточним та потенційним клієнтам. Подумайте про питання, що часто ставляться (FAQ) на багатьох сайтах: вони побудовані на основі тем/питань, які протягом тривалого часу часто задають ті, хто цікавиться брендом і бізнесом. Ці відповіді запитуються пошуковими системами тисячі разів щодня.

    Пропозиція людям (правильних) відповідей на їхні запитання завжди зміцнює довіру до бренду та авторів, які його представляють.

    Конкурентний аналіз

    Крім аналізу розділу «Часті питання» для вивчення ідей контенту, автори також повинні спиратися на конкурентний аналіз, щоб розробити більше хороших тем для написання.

    Деякі бренди пропонують гідну роботу з висвітлення багатьох різних тем у своїй галузі. А іноді інші компанії будуть краще працювати, охоплюючи тільки певні області в тій галузі, в якій вони спеціалізуються або мають більше досвіду.

    Використовуйте всі ці дослідження, щоб створювати якісні теми для блогів на основі великої кількості або відсутності якісного контенту з конкретних питань. Визначте прогалини в контенті конкурентів як області, на яких слід зосередитися, отримати частку ринку від конкурентів і виділитися в областях, в яких немає інших брендів.

    Так само аналіз вашого блогу допоможе визначити, чого йому не вистачає.

    Дослідження ключових слів

    Проведення дослідження ключових слів за темами та ідеями допомагає авторам підібрати цільові КС, а також сформувати пост у блозі з погляду:

    • Теми.
    • Запитань, на які потрібно відповісти.
    • Різні рівні та підтеми більш складних тем.

    За останні 10-15 років на ринку з’явилося багато інструментів для дослідження ключових слів, які допомагають контент-стратегам у доборі теми.

    На додаток до традиційних інструментів, таких як Google Keyword Planner (раніше відомий як Keyword Tool), Ubersuggest, Google Analytics та традиційного автозаповнення Google, хотілося б відзначити нові та покращені платформи Keyword Magic Tool від Semrush, Moz’s Keyword Explorer, Serpstat тощо.

    Переконайтеся, що це цікаво

    Перш за все переконайтеся, що контент, який ви плануєте публікувати, цікавий для аудиторії, для якої він пишеться. Це може бути очевидним, але разом з тим занадто часто ігнорується.

    Якщо ви добре знаєтеся на тематиці й особисто для себе не знаходите тему блогу цікавою, корисною або пізнавальною, є ймовірність, що аудиторія так не вважає. Пишіть на цікаві теми, пропонуючи думки експертів, відгуки та ідеї.

    Аудиторія винагородить це довірою до бренду, його контенту та постів.

    4. Проведіть дослідження

    Ретельне дослідження із достовірних джерел є основною опорою якісного контенту. Читачі шукатимуть думки експертів та аналізи, засновані на проведених дослідженнях. Це дозволяє авторам виділятися — реальний життєвий досвід та глибше пояснення інколи складних ситуацій.

    Дослідження має першорядне значення для створення авторитетного контенту, який матиме довгостроковий вплив. Як і у випадку з усім опублікованим контентом, перевіряйте та аналізуйте ще раз всі факти. Це можна зробити за допомогою вихідних посилань відповідно до передової практики SEO.

    5. Створіть сильний, привабливий заголовок

    Написання заголовків – це мистецтво, тим більше у століття інтернету. Зараз більше ніж будь-коли люди отримують величезну кількість інформації звідусіль. Заголовки мають бути кричущими, щоб виділитися. В іншому випадку контент, швидше за все, ніколи не буде помічений та прочитаний.

    Існує безліч різних підходів до розробки помітного та привабливого заголовка, який приверне увагу читачів.

    Усі заголовки повинні:

    • Відноситись безпосередньо до вмісту, який вони представляють.
    • Бути добре написаними.
    • Не надто довгими.

    Деякі успішні способи створення хороших заголовків включають використання формул та інструментів для створення заголовків, а також інші новаторські способи переконати читачів спокуситися змістом, призначеним для них.

    6. Розгляньте візуальний контент

    візуальний контент

    Мультимедійні матеріали завжди допоможуть повідомленню в блозі з точки зору рейтингу кліків та загальної ймовірності того, що хтось буде більш зацікавлений у тому, щоб клацнути по ньому та дізнатися більше. Це також допомагає, якщо написання заголовків не є вашою сильною стороною: гарне зображення зазвичай привертає увагу читачів, і очам легше зрозуміти та запам’ятати зображення, ніж написані слова.

    Знайте, що найкраще підходить для вашого контенту та вашої аудиторії.

    Пост у блозі готовий: що робимо далі?

    Тоді й починається справжня робота! Нижче наведено кроки, які вам необхідно зробити, щоб перетворити вашу ідею на успішний контент!

    1. Напишіть текст.
    2. Оптимізуйте.
    3. Відредагуйте.
    4. Потім попросіть когось відредагувати його для вас.
    5. Опублікуйте.
    6. Переконайтеся, що у пості є видимі кнопки «Поділитися» для соціальних мереж та дійсні попередні перегляди мультимедійних матеріалів.
    7. Перевіряйте публікацію у блозі самостійно.
    8. Попросіть колег прочитати та перевірити пост.
    Поділитися:
    23.11.2022
    279

    Дивіться свіжі кейси:

    SEO кейси від НАС!

    Останні пости: