Ідея просування сайтів сайту по низькочастотних запитах далеко не нова та вже встигла отримати репутацію успішного методу просування. Незважаючи на те, що компанії вважають ефективнішим початок просування з високочастотних запитів і боротися з жорсткою конкуренцією в пошуковій видачі, багато оптимізаторів роблять вибір саме в бік низькочастотних запитів для отримання трафіку з пошукових систем. Такий вибір продовжує бути актуальним і в 2018 році, зарекомендувавши себе надійним і ефективним способом SEO-просування.
Переваги низькочастотних пошукових запитів:
При грамотному використанні НЧ-запитів в якості основної тактики просування зростання відвідуваності і конверсій може приводити відвідувачів на сайт набагато ефективніше, ніж стратегія просування по високочастотних ключах.
Даний спосіб просування актуальний для наступних типів ресурсів:
Поняття long tail прийшло в пошукове просування з області ритейлу, де воно позначало експонентну функцію, згідно з якою продаж нішевих продуктів приносить більше прибутку, ніж реалізація бестселерів.
В галузі SEO-оптимізації поняття просування по long-tail запитах визначає стратегію збільшення відвідуваності і конверсії методом використання ключових запитів з невисоким рівнем конкуренції для досягнення максимального зростання позицій.
Основна перевага просування сайтів під низькочастотні і long tail запити – це стабільність в отриманні трафіку. На відміну від ВЧ-запитів, де існує ризик не отримати трафіку загалом через те, що сайт не потрапить в ТОП видачі, результат оптимізації під НЧ-запити приводить користувачів в меншій кількості, але на постійній основі.
Підведемо підсумок
Просувати сайти за допомогою низькочастотних запитів набагато ефективніше, ніж розраховувати виключно на результати від застосування ВЧ-запитів. Розробляючи грамотну структуру під довгі смислові запити та створюючи якісний та актуальний для користувачів контент, сайт отримує не лише нових клієнтів, але й покращується його оцінка пошуковими системами.
Головний редактор.
SEO кейси від НАС!