Новий спосіб ідентифікації сайтів від Google

  ідентифікація сайту

  Нещодавно в мережі з’явилася інформація про те, що інженери пошукової системи Google, зокрема інженери Google Chrome, розробляють новий ідентифікатор сайту на заміну URL.

  Коротко про поняття URL

  Повне розшифрування абревіатури звучить, як Uniform Resource Locator. Це головний показник розміщення певного сайту в Інтернеті. Існує таке поняття, як URL-адреса. Вона складається з доменного імені та вказівки шляху до сторінки. Включає назву файлу цієї сторінки. URL працює тільки з буквами латинського алфавіту, цифрами і деякими символами. У разі, якщо необхідно використовувати кирилицю, то потрібно проводити спеціальне перекодування.

  В SEO URL-адреса має досить велике значення, оскільки пошукові системи прив’язують цільові запити до кожного URL. Зміна або видалення адреси веде до втрати позицій і цільового трафіку за запитами, які включала сторінка з даного URL.

  Чи безпечна технологія URL-адрес?

  У зв’язку з підвищенням мобільного пошукового трафіку в компанії Google переглянуто безпеку використання URL. Вся справа в тому, що деякі сучасні смартфони використовують іншу систему ідентифікації сайтів. Через слабкість цієї технології хакери «примудряються» вкрасти важливу для користувача інформацію. Також сказано, що звичайному користувачеві важко читати URL-адреси, тому і важко розпізнати, яка інформація в ньому є достовірною.

  Саме тому в Google розробляють нову технологію для ідентифікації сайтів. Планується, що вона буде представлена навесні 2019 року.

  Фахівці компанії «PROject SEO» постійно відстежують нововведення в сфері SEO-просування, тому про введення нової технології в експлуатацію наші клієнту дізнаються негайно.

  Поділитися:
  12.09.2018
  216

  Дивіться свіжі кейси:

  SEO кейси від НАС!

  Останні пости: